Sayfa 201/964 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    Evet zerre kadar bilgi sahibi değilim

yaw he he

4-5 sene önce ilk ne dedi isem bugünde aynını diyorum
    ve söylediklerim tamamı ile ve sırası ile oldu
    olmayan yani sırası gelmeyen bir tek şey kaldı

KOD DIŞI

benim 4-5 sene önce ne yazdığımı bilmiyorsan sor öğren

sn kaptanmehmet e sor , tabi bulabilirsen
    sn frecell1998 e sor, kendisi eminim buralarda
    ya da sn GÜNEYSU ya sor
    az ceza vermedi bana bu KEZBN yüzünden
    ya da ortaya sor muhakkak aklı selim insaflı biri çıkıp yazacaktır

ama yok illa ben sana sövecem
    yok illa ben sana bela okuyacağım
    diyorsan
    nedeni belli dir
    YENİ KY BULAŞMASIN BU KEZBN a istememdendir

vebali senin olsun bulaşanın
    küfür ve bela okuyacaksan da ben seni tutmam
    nasıl ise hesap günü geldiğinde hesaplaşırken
    bakalım nasıl tahsil ederim senden ve senin gibi lerden alacağımı

Sayın Volbor,
    Hesap günü demişsiniz çok güzel, hesap gününe inanıyorsunuz. Ancak hisseniz bile olmadığı halde bu kadar zor ve aciz durumda insanlardan ne istiyor ve neyin öcünü almaya çalışıyorsunuz? Verdiğiniz zerre kadar üzüntü ve sıkıntının hesabını nasıl vermeyi düşünüyorsunuz.. Saygılar..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Volbor başkası adına yazar hissesi yok zamani çoktur.iyilik meleğidir.kimsenin üzülmesini istemez ama kendisi kezban yüzünden karalar bağlamaktadir

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Kervanzede
    bizlerin burda allgı oluşturmaya çalıştığı eleştirilsini yaparken, sen ne gibi algılar oluşturuyorsun.? Ve senin oluşturmaya çalıştığın algı şu değil mi "çağrı olayı olduğu için bu geçen üç yılda şirket karizması düzeltilemedi şirket kredibilitesini yükselilecek ve şirket borçlarını yapılandırılamasına engeldi, ama şimdi çağrıdan muaf olununca bunlara yapmak için hiç bir engel kalmadı artık bu işler yapılır artık bu hlsse gider, yani çağrı falan durumları söz konusu olursa şirkette tekrar sorunlar olur"

Oysa önceki yıllar turizm ve gayrimenkul sektörü çok olumlu ilken , Şirketin varlıkları en iyi değerlendirilip hisse fiyatı çok yukarılara taşınması ve de çağrıyı sadece bir formaliteye dönüştürme içe hem şirketi hem kendilerini bu blokajdan kurtarma olanakları daha kolay iken, bunları yapmadılarda, sadece yatırımcıyı nasıl ekarte edecekleriyje uğraşmışken, eğer çağrıdan muhaflyetle olur ve bütün ipleri ellerine geçirdikten sonra mı bunları yapacaklar? Yoksa yatırımcıların elindekini en ucuza almak herşey çok kolaylaştırır için uzun uzadı aynı stratejileri oynamaya mı devam ederler?

Yani "eğer çağrı koşulu ortadan tamamen kalkarsa yatırımcının elindekini en ucuza dökmeye çalışma yerine şirkette herseye en doğruşekşlde yön verip, hissesinde çok primlenme koşullarını oluşturup, herkesin kazanmasını şaplayacaklar" diyorsun. Bu bilgiler ve öngörülerin önemli dayanağı olmalı?

Biz ise yatırımcı haklarının sigortası olan yeni "hakim ortağın çağrı yükümlülüğü" veya "şirketin fesih edilmesi" olayı hukuksal olarak ortadan kalkarsa, adamlar ipleri tamamen ellerine geçirip yatırımcının elindekini en ucuza almak için her çeşir dönme dolabı tekrar çevirmelerinin daha yüksek bir olasılık sanıyorduk.

Ama sen diyorsun ki yatırımcının elindekini almak için dönme dolap işler olmayacak ve artık şirkete ve hisseye hep pozitif yön verecekler ve piyasa hisseyi çok iyi yerlere getirecek. Peki bu geçen üç yılda bunları yapmaya ne gibi engeller vardı?
    Prometheus burda algi olusturmaya calisiyorsunuz gibi bir yazim yok nerden cikardin. Yine de cevap vereyim. Gecen uc yilda bunlari yapmaya engel SPK vardi. Kas yapalim derken gozunuzu cikardilar

4. Vay vay. Hisse 0.72 deyken hissenize sahip çıkın yazanları sonra 0.54te iken yarısını satıp düşerse sattığım kar çıkarsa kalan kar diye yazdığımda saldıranları sahtekarların dürüstleri suçladıkları bu hisse tez konusu olur. Bir köyde en beğenilen mesajlarla milleti nasıl kandırdıkları okunabilir. Ky lehine yazılanlara nasıl da saldırırlar. Ben algınızı ters köşe yaptım çatlayın. Allah herkese hak ettiğini versin.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yine boş boş yazmalar herkes kendine göre inandığının algısını yapıyor

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Kervanzede
    bizlerin burda allgı oluşturmaya çalıştığı eleştirilsini yaparken, sen ne gibi algılar oluşturuyorsun.? Ve senin oluşturmaya çalıştığın algı şu değil mi "çağrı olayı olduğu için bu geçen üç yılda şirket karizması düzeltilemedi şirket kredibilitesini yükselilecek ve şirket borçlarını yapılandırılamasına engeldi, ama şimdi çağrıdan muaf olununca bunlara yapmak için hiç bir engel kalmadı artık bu işler yapılır artık bu hlsse gider, yani çağrı falan durumları söz konusu olursa şirkette tekrar sorunlar olur"

Oysa önceki yıllar turizm ve gayrimenkul sektörü çok olumlu ilken , Şirketin varlıkları en iyi değerlendirilip hisse fiyatı çok yukarılara taşınması ve de çağrıyı sadece bir formaliteye dönüştürme içe hem şirketi hem kendilerini bu blokajdan kurtarma olanakları daha kolay iken, bunları yapmadılarda, sadece yatırımcıyı nasıl ekarte edecekleriyje uğraşmışken, eğer çağrıdan muhaflyetle olur ve bütün ipleri ellerine geçirdikten sonra mı bunları yapacaklar? Yoksa yatırımcıların elindekini en ucuza almak herşey çok kolaylaştırır için uzun uzadı aynı stratejileri oynamaya mı devam ederler?

Yani "eğer çağrı koşulu ortadan tamamen kalkarsa yatırımcının elindekini en ucuza dökmeye çalışma yerine şirkette herseye en doğruşekşlde yön verip, hissesinde çok primlenme koşullarını oluşturup, herkesin kazanmasını şaplayacaklar" diyorsun. Bu bilgiler ve öngörülerin önemli dayanağı olmalı?

Biz ise yatırımcı haklarının sigortası olan yeni "hakim ortağın çağrı yükümlülüğü" veya "şirketin fesih edilmesi" olayı hukuksal olarak ortadan kalkarsa, adamlar ipleri tamamen ellerine geçirip yatırımcının elindekini en ucuza almak için her çeşir dönme dolabı tekrar çevirmelerinin daha yüksek bir olasılık sanıyorduk.

Ama sen diyorsun ki yatırımcının elindekini almak için dönme dolap işler olmayacak ve artık şirkete ve hisseye hep pozitif yön verecekler ve piyasa hisseyi çok iyi yerlere getirecek. Peki bu geçen üç yılda bunları yapmaya ne gibi engeller vardı?
    Yazıların çok uzun ve gereksiz. Seni gözum biryerden ısırıyor tb2013 olabilirmisin?

7.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    ben aynı lafları 4-5 senedir diyorum
    zamanında lafların değerini anlayıp düşünseydin
    bugün KEZBN da sürünmezdin

sen ve senin gibiler düşünmeye devam edin

YENİ KY bulaşmasında eski kaşarlar alıştı artık
    onlara lafım bitti ve de olmaz
    Volbor hocam bunlara güzel türküler söyleyeceksin bak o zaman seni kral yaparlar burda. Kot dışı olayında fikirlerinizde bir değişiklik yok demi hocam?

8.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Şefaat bildigin şey neymiş söylede bizde bilelimmm...??? Sinirlari zorlamaa gereksiz yazilarla doldurma buralari.
    Kim ne biloyorsa söylesin. Selamunaleykum arkadaşa göre şirket adamı sen ve senin etrafindaki insanlar nedense her taşın ve pisliğin altından senin ismin çıkıyor ve saldırı küfür. Genel kurul işi ne oldu mahkemeler ne oldu ifa davaları dediniz çağrı dediniz milleti oyaladınız hisse fiyatı 55 kuruşa çıktı kimse hisse satamdı sizlere inanım açıklayın gerçekleri.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 201/964 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •