Sayfa 201/602 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Mebes Bey Hatek önerin gayet iyiydi teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    4.40 altı olumsuz bence
    Beklenen harekatı yapmadı. Inşallah bu hafta yapar.

3.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Mebes Bey Hatek önerin gayet iyiydi teşekkürler
    Şimdi menderes tekstil ( enerji ) var bakalım. Geçen hafta işlem hacminde rekorlar kırdı. Bakalım bu hafta ne yapacak ...

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Şimdi menderes tekstil ( enerji ) var bakalım. Geçen hafta işlem hacminde rekorlar kırdı. Bakalım bu hafta ne yapacak ...
    Menderes tekstil geçen hafta alımlar çok iyiydi perşembe saldılar ama yabancı iyi topladı geri cuma yükselişe geçti ,ben kısa vadede iyi olacağı kanaatindeyim cuma günü düşen KAP etki edecektir diye düşünüyorum.

5. Önümüzdeki haftalarda gıda hisselerinde hareket bekliyorum . Ucuz olan ve harekete başlamamış gıda lar iyi olabilir ...

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Önümüzdeki haftalarda gıda hisselerinde hareket bekliyorum . Ucuz olan ve harekete başlamamış gıda lar iyi olabilir ...
    Gıdalardan FADE çok dillendi ama bakalım bu endekste gidebilecek mi göreceğiz .

7.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Menderes tekstil geçen hafta alımlar çok iyiydi perşembe saldılar ama yabancı iyi topladı geri cuma yükselişe geçti ,ben kısa vadede iyi olacağı kanaatindeyim cuma günü düşen KAP etki edecektir diye düşünüyorum.
    Aynen . Çarşamba ve cuma alımlar çok iyi idi . Tüm hafta ise işlem hacmi süper. Bu hafta takip edelim . Hayırlısı...

8.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Gıdalardan FADE çok dillendi ama bakalım bu endekste gidebilecek mi göreceğiz .
    Tukaş, Tborg, ve penguen gıda da iyi olabilir ...

Sayfa 201/602 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •