Sayfa 201/999 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bugün emin olduğum için yazdım yoksa ilk baştan beri şüphelendim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben tasdikliyorum bu power zira altivec power pc mimarisinin single floating point instruction seti.

3.65-3.8 arası maliyetle de girmiş olsa 5.55'te yine de faizsiz %50 karda. Faizli ise %60-65'ın üzerinde karda.

3 yıl için TL mevduatın hala üzerinde sayılır.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. TL'deki değer kazanma devam ediyor. Bu düşüşün dönüş zamanı gelince sert mi olacak bakalım? 10 gün öncesine kadar gelişmekte olan ülkelerle aynı trend'e girdi diye düşünüyordum ama son hareketleri pek trend içi gibi durmuyor. Bir yerlerde birşeyler mi dönüyor?

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben tasdikliyorum bu power zira altivec power pc mimarisinin single floating point instruction seti.

3.65-3.8 arası maliyetle de girmiş olsa 5.55'te yine de faizsiz %50 karda. Faizli ise %60-65'ın üzerinde karda.

3 yıl için TL mevduatın hala üzerinde sayılır.
    Che ne zaman gelir acaba

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Che ne zaman gelir acaba

Che yoldaş bir anda kayboldu belki de başka bir isimle aramızda yaşıyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

5. hatırlarsanız geçen sene şok devalden bir kaç ay önce konut kredi faizleri 0,98 çekilmişti,bakın bu önemli bir indikatör. ne zaman 0,98 muhabbeti açılsa ardından deval geliyor. emlak alımı için 2021'i bekleyin,çok eğlenceli olacak. o zaman alacağım 5+2 villayı çoktan belirledim.2021 betona yatırım yaptığım yıl olacak.

6. Post

Alıntı Originally Posted by borsasorulanadam Yazıyı Oku
    *Yükselişten bahsedebilmek için önce beyaz ortalama geçilmeli. Şimdilerde 5,82.

Yeşil ortalama 5,44'e yükselmiş. Daha aşağısı bana göre yoktur. Aşağısı olmaz fakat bezdirmek için 6 ay o fiyatlarda oyalanır. Bilemeyiz..

Beklentim beyaz daireyle işaretlediğim çizgiye yükselmesi. Şimdilerde 6,05. Sonrası...?

Teknik analizden ayrı bir değerlendirme: Dolar 7 lira iken 8 lira-10 lira olacak havası hakimdi. 1 sene geçmiş dolar 5,7 olmuş şimdilerde 5,5 lira-5 lira olacak havası hakim. Demek istediğim haber akışı ile uyutuluyoruz.

Beyaz dairedeki hedefte patladı. Sağdan çiz, soldan çiz, yeni varyasyonları hesap et, olabilecekleri görmeye çalış, denemeye devam.

Yeşil ortalama olmuş 5,54. Uzun vadede

Kanalın üstüne çıksın hele sonra bakarız kısa vade hedefine.

7. Dxy ile ayristik
    Gelişmekte olanlarla ayristik
    Ulan yetmedi bütün gelismislerin kamalarini aşağı kırdık, yetmedi gelişmekte olanların bütün formasyonları terse kirdik em lere karşı aşırı alimda gelişmislere karşı aşırı satisdayiz ama merkezin ipinde değil.
    Borsa yüzde 3 ekside gene değil bunu nereye kadar surdurebilecekler bakalım cidden merak ediyorum.
    2017 de hadi dxy bunlardan yanaydı şuan bütün dünyaya meydan okuyorlar resmen.

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Dxy ile ayristik
    Gelişmekte olanlarla ayristik
    Ulan yetmedi bütün gelismislerin kamalarini aşağı kırdık, yetmedi gelişmekte olanların bütün formasyonları terse kirdik em lere karşı aşırı alimda gelişmislere karşı aşırı satisdayiz ama merkezin ipinde değil.
    Borsa yüzde 3 ekside gene değil bunu nereye kadar surdurebilecekler bakalım cidden merak ediyorum.
    2017 de hadi dxy bunlardan yanaydı şuan bütün dünyaya meydan okuyorlar resmen.
    Son 2 yılda dövizdeki fiyat artış oranı %57. Merkez biraz da bunun sefasını sürüyor.
    Zira neredeyse tüm ülkeler (bazılarının 30 ve 50 yıllık tahvilleri dahil) eksi faize geçince bizim 425 baz puan indirdiğimiz %19.75'lik faiz bile dikkat çekmeye başladı.

FED ve ECB'nin etkisi devasa boyutta. O nedenle bizimkiler çok çok acaip bir şey yapmadıkları sürece tüm berbat verilere rağmen hasbelkader işi sürdürebilirler.

Sayfa 201/999 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •