Sayfa 201/326 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Kap aciklamalarina bak bakalım 2.07 den. İtibaren satmaya mı başlamıştır.
    Kap aciklamalarina göre 1.1- 1.2 arası satıp çıktım diyor. Zaten 1ile 1.1 arası topladı. Bir yıldır yüzde on için mi uğraştı.bana pek mantıklı gelmiyor.
    Galibin işlem yaptığı hisselere baktığımızda yüzde on ile çalışmadığı ortada. Bunlarda oyun bitmez.benimki tamamen tahmin beklenti . Musluğun başında bunlar var ne isterlerse onu yaparlar. Zaten bu hisselerin spekülatif olduğunu bilmeyen yoktur. Herkese bol kazançlar .

yatırım tavsiyesi değildir.
    2.07 zirvesinde 4 milyon civarında takası vardı.Sizin söylediğiniz kalan 1.5 milyonluk kısmı 1.08-1.16 arasından boşalttı.inşallah sizin dediğiniz çıkarda ky kazanır.

2.  Alıntı Originally Posted by repair Yazıyı Oku
    2.07 zirvesinde 4 milyon civarında takası vardı.Sizin söylediğiniz kalan 1.5 milyonluk kısmı 1.08-1.16 arasından boşalttı.inşallah sizin dediğiniz çıkarda ky kazanır.
    Aslında takaslara göre hareket etmek çoğu zaman yanıltıcı olmaktadır. Kimin elinde ne kadar hisse var biz ky lerin bilmesi mümkün değil. Ama onlar kimde ne kadar hisse var biliyorlar. Kapta açıkladıkları herkesin bildiği şeyler. İki kişinin bildiği sır değil derler. Galip sürpriz yapmayı sever. Tahminlerin tersine hareket etmeyi sever.

Ben bu hisselerde uzun süredir bekliyorum. Düşüncem operasyonu henüz tamamlamadilar. Ona göre pozisyon aldım. Eğer yanilirsam kendime göre hatırı sayılır bir zarar edeceğim.

Son olarak bu hisselere yatırım yapılmaz.borsa ya ilk girdiğimde almıştım. İnatla bekliyorum bakalım neler olacak. Eğer bu hisse lerde kar ile ayrılırsam bir daha 10 km yanından bile geçmem. Elin oğlu gelecekte hisse yi alacakta yükseltecek de ben de satıp kazanacağım. Ölme eşeğim ölme .....
    Herkese bol kazançlar dilerim.

yatırım tavsiyesi değildir.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. zararım çok fazla. hisse daha da düşer mi yoksa çıkar mı bilgisi olan veya öngörüsü olan var ise paylaşabilir mi? şuan zararına çıkıp çıkmama konusunda kararsızım

5. Kardeş al sat tavsiyesi verilmez ama sana tavsiyem şu bir hareketdaha yaparsa bence yapabilir diyelimki 1.30 lara cokti ozaman kendine stop belirle mesala 1.20 gibi aşasinnda stoplar geçersin

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2.07 ye cikmadan önce 1.08 lerden donmüştü umarim maliyetin çok yüksek degildir

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. maliyetim 1,52

8. Dostum sen bilirsin ama ben beklemeni oneririm....Dere gecerken at degistirilmez..Hissenin ne olacağını galip agadan baskası bilmez.Biliyorum diyen yalan soyler.....O kagida girip ipleri ele almadıgi surece benim ongurum bu kağit 0.80 lerde yillarca yatar....Cunku masa ve sandalye sirketi kimse girip mecbur kalmadan ov ve uv bu kagida, sirket vizyonunu degistirmedigi surece yatirim yapmaz...Karar senin....ytd.....

Sayfa 201/326 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •