Sayfa 201/414 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 3308 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by suntalam Yazıyı Oku
    Çok komik ya. Her daim satın kurtulun yazıp duran biri. Sana ne kardeşim, sen sattın değil mi, hem de en tepeden. Bırak git artık Hadi iyilik namına bir kaç kez satın kurtulun yazdın. Sürekli aynı şeyi yazmak nedir.
    Her seferinde yazdım her seferinde süründü daha ne istiyorsun? Bugün de öyle ve daha başlangıç...

2. Garibanların hayalleriyle daha fazla oynamasınlar diye...

3. Twitter'da hala 4'ten alın diye bas bas bağırıyorlar ne yazık ki, yazık vahim

4.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    Twitter'da hala 4'ten alın diye bas bas bağırıyorlar ne yazık ki, yazık vahim
    Peki Siz kaça gelirse, alım yapmayı düşünürsünüz sayın Winner1907?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

5. 2,85-3,00 maksimum alım rakamım olur, o da resesyon konusu daha derinleşmez ve Ege'de tansiyon artmazsa. Aslında, o fiyatlara gelince bile gerçek holdinglere bakarım f/k düşük, p/d değeri düşük gerçek holdinglere. Tüm dünya bilir ki gemicilikte f/k daha da önemlisi p/d değerinin hiçbir önemi yok, bu yüzden teknoloji hisseleri, iyi yönetilen diğer sektör hisseleri abd ve avrupa borsalarında 20-30 f/k ile işlem görürken gemicilik hisseleri tüm dünyada ortalamada 2-3 f/k ile işlem görür. gsd bu şirketlerin yanında kırıntı...Bu yüzden yok şöyle ucuz böyle ucuz büyük yanıltmaca...GSD ABD'li Starbulk'tan bile pahalı aslında ama bir grup heryerde parlatmaya çalışıyor, oyun belli aslında!!!

6.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    2,85-3,00 maksimum alım rakamım olur, o da resesyon konusu daha derinleşmez ve Ege'de tansiyon artmazsa. Aslında, o fiyatlara gelince bile gerçek holdinglere bakarım f/k düşük, p/d değeri düşük gerçek holdinglere. Tüm dünya bilir ki gemicilikte f/k daha da önemlisi p/d değerinin hiçbir önemi yok, bu yüzden teknoloji hisseleri, iyi yönetilen diğer sektör hisseleri abd ve avrupa borsalarında 20-30 f/k ile işlem görürken gemicilik hisseleri tüm dünyada ortalamada 2-3 f/k ile işlem görür. gsd bu şirketlerin yanında kırıntı...Bu yüzden yok şöyle ucuz böyle ucuz büyük yanıltmaca...GSD ABD'li Starbulk'tan bile pahalı aslında ama bir grup heryerde parlatmaya çalışıyor, oyun belli aslında!!!
    GSDHO sayfasında ne işin var onu anlamak mümkün değil. Kur 2.85 e alarmı gelirse alırsın.

7.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    2,85-3,00 maksimum alım rakamım olur, o da resesyon konusu daha derinleşmez ve Ege'de tansiyon artmazsa. Aslında, o fiyatlara gelince bile gerçek holdinglere bakarım f/k düşük, p/d değeri düşük gerçek holdinglere. Tüm dünya bilir ki gemicilikte f/k daha da önemlisi p/d değerinin hiçbir önemi yok, bu yüzden teknoloji hisseleri, iyi yönetilen diğer sektör hisseleri abd ve avrupa borsalarında 20-30 f/k ile işlem görürken gemicilik hisseleri tüm dünyada ortalamada 2-3 f/k ile işlem görür. gsd bu şirketlerin yanında kırıntı...Bu yüzden yok şöyle ucuz böyle ucuz büyük yanıltmaca...GSD ABD'li Starbulk'tan bile pahalı aslında ama bir grup heryerde parlatmaya çalışıyor, oyun belli aslında!!!
    Sizin yazilarinizi bayadir takip ediyorum da gercekten ilginc buluyorum gsdho kirinti demissiniz burada kimse size zorla gsdho aldirmiyorki bakin Sahol var yurt disi borsalardan alim yapamiyorsaniz gsdhodan da ucuz ustelik ama surekli bi hisseyi kotuleyip 3 araligina duserse alirim falan demek burada birilerinin hakkina girmektir bende sevmiyorum sirketin patronunu ama son yillarda bir degisim var gecen sene agustos ayinda girdim Ben gsdhoya 6. Aylik bilancosu geldigi gun 1.88 den aldim ve kagit bu sene 0.25 kurus temettu veriyor ve ustunede yuzde 122 bedelsizi var Ben aldigimda patronun bu kadar Karini paylasip ustunede bedelsiz verebilecegini dusunmemistim simdi sizin hesabiniza gore 3 liraya gelecek ve oradan cok guzel yatirim yapacaksiniz keske gelse 3 lirayada bende daha fazla yatirim yapsam temettu ve bedelsizden sonra 1.20 lerden senet aliriz ne guzel olur demi? Suanda fiyat tepeden yuzde 25 zaten dustu ve hisse duzeltmesi yapiyor endeksle beraber ama sizin simdi 3 liradan alirim demenizde art niyet ararim burada 1 Kisi bile satip ciksa ve hisse o fiyatlari dusmese vebal almis olursunuz. Dipnot olarakta her zaman buyuk sirketlerden para kazanilmaz Asil para sizin kirinti diye bahsettiginiz kucuk ama buyuyen sirketlerden kazanilir bol kazanclar dilerim size.

8.  Alıntı Originally Posted by suntalam Yazıyı Oku
    GSDHO sayfasında ne işin var onu anlamak mümkün değil. Kur 2.85 e alarmı gelirse alırsın.
    O gün gelince anlarsın...gsdho düşüşü endeks düzeltiyor bu da düzeltme yapıyor dibi değil bence. düşünürsen biraz, madem öyle, borsa düşerken neden gsdho da düşüyor ama günlük toparlanma yaptığı günlerde yüzde 3, yüzde 3 yine düşüyor??daha çok yolu var aşağı çünkü...

İnan bugün bakmamıştım şimdi baktım, bak yine dediğim gibi. daha ne olması lazım anlamak için??? Kaça düşünce adam haklıymış diyeceksiniz????
    Son düzenleme : winner1907; 20-06-2022 saat: 17:57.

Sayfa 201/414 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •