Sayfa 202/963 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tüm herkese bol kazançlar dilerim. Şunu öğrenmek istiyorum. 3 aydır bu foruma yazıyoruz hisse o zamanlar 3ün altındaydı bizi dinleyip bu hisseyi alan arkadaş var mı merak ediyorum. Çünkü sürekli yazan 10 kişi yokuz. Eğer üç beş kuruş kazandırdığımızı öğrenirsem mutlu olacağım
    Sanırım hala tam ilgiyi göremedi ky tarafından sayın sekiz siz ve diğer emeği olan arkadaşlara teşekkürler güven tazelendiği vakit insan daha rahat oluyor bu ky için çok önemli, ayrıca temenni olarak hisse yükselişe devam edip zamanla ky nin ilgisini daha fazla çekip buralar şenlenir umarım.

2.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tüm herkese bol kazançlar dilerim. Şunu öğrenmek istiyorum. 3 aydır bu foruma yazıyoruz hisse o zamanlar 3ün altındaydı bizi dinleyip bu hisseyi alan arkadaş var mı merak ediyorum. Çünkü sürekli yazan 10 kişi yokuz. Eğer üç beş kuruş kazandırdığımızı öğrenirsem mutlu olacağım
    Sekiz burada ki yorumlari dikkate alarak paramin hepsini Doğtaşa yatırdım buradaki yorumlar olmasaydi karel de kalacaktim karel de gelecek vadeden hisse bunu söylemeden geçmeyelim. Teşekkürler hisseyi doğru anlattığıniz için.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım "keşke benim olsa" anlamı taşır yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by eaglexx Yazıyı Oku
    Sanırım hala tam ilgiyi göremedi ky tarafından sayın sekiz siz ve diğer emeği olan arkadaşlara teşekkürler güven tazelendiği vakit insan daha rahat oluyor bu ky için çok önemli, ayrıca temenni olarak hisse yükselişe devam edip zamanla ky nin ilgisini daha fazla çekip buralar şenlenir umarım.
    Daha kimse gelmemiş yolu var
    Ne zaman ki Gözde ratingine ulaşır hemen uzaklaşmak lazım

4.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tüm herkese bol kazançlar dilerim. Şunu öğrenmek istiyorum. 3 aydır bu foruma Sayın KUZEYs başta olmak üzere yazıyoruz. Hisse o zamanlar 3ün altındaydı bizi dinleyip bu hisseyi alan arkadaş var mı merak ediyorum. Çünkü sürekli yazan 10 kişi yokuz. Eğer üç beş kuruş kazandırdığımızı öğrenirsem mutlu olacağım
    Ben varım sayın sekiz. Birinci çeyrek bilançoyu gördükten sonra girmiştim 2.60 maliyetle başladım. Arada bir al sat yaptim. Keşke onuda yapmasaydim bir daha hayatta ellemem 😊 foruma çok sık yazmasam da yazılarınızı sıkı takip ettiğimi belirtmek isterim

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Daha kimse gelmemiş yolu var
    Ne zaman ki Gözde ratingine ulaşır hemen uzaklaşmak lazım
    Doğru teşhis sayın b-g

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hoşbulduk değerli dost
    2,53 aldıklarımızı 2,63 verip 2,57'den yerine koyduk. Tahtada vuruşkan bir ekip var. Hem çıtır yapıyor, hem korkutuyor hem de dökülen fazla oldu mu %30-40 üzerine koyuyor.
    Bugün yine kıpraştı biraz. verseydi 2,50 altına 1500 tane daha atıcaktım kumbaraya. Hedef 7000 lot. Acele yok verdikçe alıcam sürdüğünde azar azar vericem. Ama artık güzel yerden girişimi yaptım. Güzel de trade şansı var bu kağıtta güzel de beklenti ve potansiyeller. Yataş'ın 1-2 yıl içinde yaptığı primleri bekliyorum . Hızlı büyüyen şirketler hızlı prim yapar
     Alıntı Originally Posted by eaglexx Yazıyı Oku
    Doğru teşhis sayın b-g
    18.05 de yazmışım yukarıdaki yazıyı...Tam 1 ayda %60 prim yapmış..Net faaliyet karı böyle gelip ciro yıl sonu 600 lara çıkarsa 6 olur...Üstünde ise 8-10 radara girer. Ama şu an yıl sonunda 6'ya net gidebilecek yolu var.

7. Ben bu hisseyi hiç bilmezdim. Tek bildiğim hisse kronttu. Sevgili dostum KUZEYs bu hisseyi bana söyleyince araştırdım ve buraya geçtim. Öncelikle ona kendim ve forumdakiler adına teşekkür ederim. Bu birlikteliğimizin daha uzun sürmesi dileğiyle tüm hissedarlara özellikle burada bizimle bilgi paylaşan arkadaşlar olmak üzere hepinize ayrıca teşekkür ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Tam 15 gün önce yazmıştım şimdi %40 yaptı..
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...062#post470062

Borsada bazı kurallar vardır o kuralların içinde kalanlar ihya olur. Kuralı olmayanlar evi arabayı satar.
    Faaliyet karı artan, patronu ahlaksız olmayan ve geleceği yönelik potansiyeli olan kağıtları azar azar alıp sabredeceksiniz..
    %300-500 prim yapan kağıtları kendi haline bırakacaksınız
    Geçen yıl Kront ve Yataş gitti... Şimdi devir bu ikisinin.
    Kelebek iyi gidiyor. Bazı gider kalemlerini düşürebilirse artık 5 üstü kalıcı olacaktır. Bu bilanço bana göre tarihinin en önemli bilançosu olacak çünkü yükselen ivmesi devam edecek mi? Yükselen pazarlama ve yönetim giderleri azalacak mı göreceğiz
    Bu da geçen hafta...
    2 kağıt dedik aylardır.
    Geçen yıl Kront ve Yataş bu yıl Karel ve Dgklb..

Sayfa 202/963 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •