Sayfa 204/996 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Mutasyona uğrayan koronavirüsün İngiltere haricinde Hollanda, Danimarka ve Avusturya'da da tespit edildiği ortaya çıktı/ Yeni Şafak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık Bakanı : Koronavirüsün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığı bildirilmiştir. Cumhurbaşkanımızın talimatı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın koordinasyonu ile tedbiren; İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan ülkemize olan uçuşlarda geçici durdurma kararı alınmıştır. / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Mesela ben bir sey 4.80'e dusecek desem, sonra da o sey 8.50 olsa, bir daha yazmaya utanirdim.
    Mesela ben de "oylarımız çalındı, aynı zarftaki 4 pusuladan birini rakibimiz çalıp kendilerinkini koydu" deyip seçim yeniletsem, milyonlarca seçmeni tekrar oy vermek zorunda bıraksam ve sonra 850 bin oy fark yesem utancımdan bir daha sokağa çıkamazdım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
    Çin Aşısına Perinçek de Güvenmiyor: Amerikan Aşısı Olacağım

https://twitter.com/TamgaTurk/status...10202086207489
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı : Koronavirüsün mutasyonuyla İngiltere'de bulaş hızının arttığı bildirilmiştir. Cumhurbaşkanımızın talimatı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın koordinasyonu ile tedbiren; İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika'dan ülkemize olan uçuşlarda geçici durdurma kararı alınmıştır. / Son dakika
    Doğru karar. Tebrik ederim. umarım İngiltere çıkışlı olup, 3 ülke üzerinden gelen yolcularıda kapsar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Doğru karar. Tebrik ederim. umarım İngiltere çıkışlı olup, 3 ülke üzerinden gelen yolcularıda kapsar.

48 Saat nedir ki, tehlike mi geçecek?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Çin Aşısına Perinçek de Güvenmiyor: Amerikan Aşısı Olacağım

https://twitter.com/TamgaTurk/status...10202086207489
    Perinçek ironi yapıyor. "Güvenmiyor" o siteninin fikri.
    Haberin ilk ağızdan kaynağı burası. https://twitter.com/Dogu_Perincek/st...04920333369347

Sizin Dr.olduğunuzu biliyorum. Sizin tercihiniz hangi aşı olurdu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    48 Saat nedir ki, tehlike mi geçecek?
    Konu netleşecektir. Bu arada ingilizleri takdir ettim. Adamlar karantinada neden vaka sayısının belli bölgelerde düşmediğini merak edip inceleyip bu sonuca ulaşmışlar. Kendilerine ticari zarar vermesine rağmen uluslararası toplumla paylaşmışlar.

O egeli ben değilim

Sayfa 204/996 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •