Sayfa 205/278 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Dert sahibi olmak isteyenlerin ısrarla despc almaları tavsiye olur...

2. Trump'un tweetine piyasa kulak asacak mı bakalım.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Artık acımıyor biliyormusun sayın spek tüm vucut şoka girdi her attığın diş darbesi sadece gıdıklıyor tek savunma mekanizmam halen alışa devam etmem ne yapıyım bendede böyle bir saplantı var çift h...nede buluşmak üzere

4. Bu sene yayınlanan 3 tane bilançoya bakıyorum, 3 aylık net dönem kârı 3.578.236, 6 aylık net dönem kârı 8.739.579 ve 9 aylık net dönem kârı 19.951.975 lira.

Son 5 yıllık verdiği temettülere bakıyorum, 2018 yılında temüttü vermemiş, 2017 % 32,61 Temettü, 2016 % 37,29 Temettü,
    2015 % 31,13 Temettü ve 2014 % 23,14 Temettü.

Herşey göze hoş görünüyor tamam da bu hissenin derdi nedir ? Niçin bu kadar baskı anlamadım gitti.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Eğer ciddi bişey yok ise ki bana göre yok sadece hedef şaşırtmaca yapıyorlar diyorum.E ne olacak bilişim sektörünün dikkat çeken ucuz kalmış tek hissesi öyle kolay lokma yedireceğe benzemiyorlar bu sancı hareketin yakın olduğunu gösteriyor bu sancı doğum sancısı demedi demeyin.
    AL,SAT,TURŞUSUNU KUR TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Eğer ciddi bişey yok ise ki bana göre yok sadece hedef şaşırtmaca yapıyorlar diyorum.E ne olacak bilişim sektörünün dikkat çeken ucuz kalmış tek hissesi öyle kolay lokma yedireceğe benzemiyorlar bu sancı hareketin yakın olduğunu gösteriyor bu sancı doğum sancısı demedi demeyin.
    AL,SAT,TURŞUSUNU KUR TAVSİYESİ DEĞİLDİR...
    Sn kagan indesten daha mı ucuz olduğunu düşünüyorsunuz?

7. F/k ya bakarsan ındes ucuz ,pd/dd ye bakarsan despc ucuz, ben geçen seneye göre finansalları karşılaştırdığım için ve despc bilançosu güzelleşirken indes bilançosu kötüleştigi için despc yı seçmiştim, 3 TL desteği kırılana kadar gayet memnundum seçimimden, şimdi 12 aylık bilanço ya bakacağız beklediğimi verebilecek mi? iyi finansal yönetim sergiledi ise yönetim bomba bir 12 aylık da gelebilir. Pasif kaldıysa 9 aylığa göre döviz düşüşünden dolayı silik bir bilanço da gelebilir. Ben olumlu tarafta olduğum için buradayım. Birde samsung meselesi ile ilgili bir düşüncem var. Eğer böyle bir anlaşma feshi varsa yerine başka bir marka ile ilgili anlaşma potansiyeli vardır. Sonuçta kurulu bir dağıtım ağı var ve mutlaka alternatif bir marka ile dirsek teması vardır. Böyle bir supriz haber gelirse bu fiyata güzel yansır elvet

8. Aman sıkı tut dizginleri spek efendi, kazara yükseliverir
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 205/278 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •