Sayfa 205/650 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    4 Aralık 2015 : Verusaturk, Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin %20'sini satın aldı. 1 TL nominal değerli pay için 2,64-TL fiyat ve toplam 26.400.000- TL karşılığında şirketimize satılmıştır.
    GEREL en son kapanis 1,99 ZARAR

Verusaturk GSYO, girişim sermayesi yatırımı olarak Anel Telekom'un hisselerini aldı. Toplam 8.297.942 adet hisse şirketimiz Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından Borsa dışında satın alınmıştır.
    ANELT en son kapanis 0.53 KÜLLİYEN ZARAR

4 ARALIK 2015 : Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki payımız %40,86'ya ulaşmıştır. borsada işlem gören statüdeki 1.187.342,184 adetinin Borsa Toptan Satışlar Pazarı'nda satın alma işlemi gerçekleşmiştir.
    ACSEL bu tarihlerde sanirim 4 liralardaymis en son kapanis 2.79

Yukarıdaki bilgileri kendi resmi sitesinden topladim. sanırım şirketi pamukova elektrik kurtariyor asıl faaliyet alanı girişim olan kıymetli şirketimiz her giriştiği işten ZARAR etmiş.

Hakkımızda hayırlısı
    Al gülüm ver gülüm olabilir. Türkçesi nitelikli hareketler bunlar... Bile bile zarar mümkün değil. Bu zararlardan sonra bu alışları yapan YK üyesi, müdür vs nin kaç tanesini görevden almış? Şu zararları oğlu yapsa babası tarafından kapı dışarı edilir...

Bimer'e onca şikayet yapıldı da sonuç ne çıktı? Acaba diyorum herkes herkesi besliyor mu?
    Kim ki böyle çabalar dahilinde ise benim 6 bin zarar da zıkkım olsun, zehir olsun...
    Sabır diliyorum arkadaşlar.
    YTD

2. Acsel de süreç sona yaklaşmış bir sehir plancısı ile anlaşılmış.. Acselin daha iyi çalışması bundan galiba abisinden iyi gitti.. Sınırlı da olsa vertu ya yarar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
    software

o halka arzlar sonuçlanıncaya kadar nöbete devam.

4. Daha çok nöbet tutarsın. Onun için biraz dinlen

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Daha çok nöbet tutarsın. Onun için biraz dinlen

tamam nöbet senindir.

6. Ben de dinleniyorum gördüğün üzere sıra yeni gelen akillilarda.

7. Bu hissede başımıza gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez ancak asla unutmayacağım KAP a haber gönderip oluşan prime mal satmasıydı.Devamı da var kalsın.Eskiden çizgi film karakterinin kullandığı bir tabir vardı hatırlayabildiğim kadarıyla “Fix in tuzağı”bu ifade üç ayda bir hayat buluyor Ağustosta 3:15 ten milyon lotlar satıldı sonra hisse aşşağıya borazanları sahneye YÖK teknik dip vs.sonuç itibari ile konuşulacak çok konu var malşyetimize çok mesafe var.Kimseye tavsiyem değil asla değil.

8. nasıl bi oç bu ya bi anda 66 dan 60 çektiler kimse dur demeyecek mi bu işe ne bir haber ne duyum saçma bi hisse olmaya başladı artık

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 205/650 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •