Sayfa 208/316 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Öz kaynağın göstermelik durumu tamamıyla gyo kaynaklı. Gyo ise tıpkı geçen senelerde olduğu gibi ara dönemlerde uğradığı kaybı sene sonunda fazlasıyla geri alacak. Bu RYSAS'da malesef olamıyordu. 3. çeyrekte özkaynakların eksiye düşecek olması şirketin yeniden değerlenme yaptırımını beraberinde getireceği için çok önemli.

Kısacası RYSAS'ın değerleme yönteminin değişmesiyle ara dönemde kağıt üstünden kaybedilen özkaynağın hiçbir önemi kalmayacak artık.
    Yeniden değerlemede oluşacak fiyat artışından kaynaklı vergi avantajından yararlanabilmek için son gün 30 Eylül.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

2. Kanımca yeniden değerleme sonucu oluşacak şok artışı sönümlemek için gyo nun fiyatını kasıtlı olarak aşağılara çekiyorlar gibi. Borçlar eyvallah!! Ama astronot abinin kendi ifadesidir “sektörde m2 fiyatı kabaca 1000$ dır, 1,5 milyon m2 depom olduğuna göre, firmanın ederi 1,5 milyar $ dır” !!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Amerikalılar hisselerini artırıyor, %10 geçmişler!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by petrolium Yazıyı Oku
    Bu hissede kim işlem yapıyor ? Öle bir yazıyorsunuz ki sanki banka hissesi Kim neyi fiyatlayacak ya. kademelerde 10-20k lot. Bir kademeye girilen 100k lot. Klasik bir tane spek oynuyor.
    Dostum haklısın fiyatlanacak derken oluşacak durumu kastettim, bir şeyin fiyatlandığı yok 0,70-0,90 arasında 0,10 dolar ile 0,20 dolar arasında değişen salınımı var ama bir zamanlar 2 dolar üzerindeyken bir fiyatlama yapılmış tabi

5. merhaba arkadaşlar..
    gözünüzden kaçtıysa..
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/703351

6.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar..
    gözünüzden kaçtıysa..
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/703351
    Gördük fakat sonrasında ek alım haberi gelmedi. Bir işe yaradığı yok anlayacan.

7.  Alıntı Originally Posted by petrolium Yazıyı Oku
    Gördük fakat sonrasında ek alım haberi gelmedi. Bir işe yaradığı yok anlayacan.
    kanımca %10 u geçtiği için bildirdi..Skalaya kadar bildirme zorunluluğu yok diye biliyorum..
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    kanımca %10 u geçtiği için bildirdi..Skalaya kadar bildirme zorunluluğu yok diye biliyorum..
    Bende öyle biliyorum, % 10 ciddi bir oran sayılır.. galiba tesla ortaklarından..

Sayfa 208/316 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •