Sayfa 209/1002 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İstanbul merkezli 26 ilde eş zamanlı FETÖ operasyonu.FETÖ'nün akademik yapılanmasına yönelik operasyonda, 26 ilde aralarında aktif görevde bulunanların da olduğu 76 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

2014 Kobani olayları ile ilgili ankara merkezli operasyonda 82 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltı kararı verilenler arasında HDP'li eski milletvekilleri, belediye başkanları ve MYK üyeleri de var.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda 1-1 sona eren maçın penaltı atışlarında Rio Ave'ye 4-2 yenildi ve Avrupa kupalarına veda etti.
    Galatasaray evinde Hajduk Split takimini 2-0 yenerek play-off turuna yukseldi Fenerliler bu durumdan pek hoşnut olmaz ama olsun biz yazalim

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ya bir de dersiniz bu iktidar bilime gerekli destegi ve degeri vermiyor

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    2014 Kobani olayları ile ilgili ankara merkezli operasyonda 82 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltı kararı verilenler arasında HDP'li eski milletvekilleri, belediye başkanları ve MYK üyeleri de var.
    Gözaltı kararı bulunanlar arasında Sırrı Süreyya Önder, Altan Tan ve Ayhan Bilgen, Ayla Akat Ata’ninda olduğu belirtiliyor

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    https://mobile.twitter.com/dilekmekci

Olaylar burada malesef bu çetenin elemanlarından 2 si abb çalışanı ve mansurun belediye soruşturma aöacağına mahkemeyi takip edeceğiz demiş. Ne baba hakim savcılar polix müdürleri bürokratların adı geçiyor.
    Yuh onada

Direk açığa alınmalı ve soruşturma açmalıydı.

Delile ulaşıncada atmalı işten.

Koruma babında olaylarda başta birileri vardır ve onada uzanacaktır el.

Birde komple kamuda ve mafyada temiz eller yapmalıyız.

Temiz elleri kim yapacak?Temiz kalan varmıdır?

Sorsan hepsi dindar hepsi ahlaklı
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bile bile yaptılar.

Rüşvetler ve yolsuzluk paraları dolarlaydı.

Dışardan dolar bulamadıklarından bu rüşvetçilere Merkez devreye girdi dolarları ayarladı.

Uçtum ben

Faiz düşer enflasyon düşeri Tansu zamanında da denedik olmadı akıllanmadı yönetim.

Üretim yapmakla,yolsuzlukları engelledikce,israfı engelledikce,kamunun şişmanlığını azlttıkca,nereden buldun çıkınca,
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 209/1002 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •