Sayfa 21/1002 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Altın ons ölebilir çok dikkat edin.
    Tamam bu sahneyi hatirladim
    Siz aynen boyle demistiniz
    Ben grama 302 den girip iki ay sonra 480 den cikmistim
    Tsklr ustad 😀😀😀😀

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yapılan zamlar geri alınacakmı bakalım.
    Mesela süt ucuzlayacakmı?
    Yorumculara göre hazirana kadar enflasyon tam gaz devam. Ondan sonra ancak kur bu seviyede kalırsa aşağı iner dediler. En mantıklı yorumlar da Habertürk'ten geliyor. Bu %18'lik iniş çok saçma, büyük bir manipülasyon var sığ piyasada dediler.

3.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    sabah düşüş fırsatı bekleyen vatandaş döviz bürolarına akın eder dolar verdiklerinin yarısını geri alır zaten öğleye kadar. yarın akşama kadar verilen kararlar sağlıklı olmaz diye düşünüyorum.
    Bence amaç ky'yi panikletip sabah daha geç kalmadan karımızı alalım diye baskın satışlar yapmaya zorlamak.

Ibrahime de dedim
    Bu dolar 12 yi kirarsa 9 a kadar iner ibrahim dedim

Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Bence amaç ky'yi panikletip sabah daha geç kalmadan karımızı alalım diye baskın satışlar yapmaya zorlamak.
    Tamam amac o kimse saklamiyorki
    Ama bu yazdiginizi okuyan bile olsa satacak
    Algi cok pis birseydir
    Ha ben alacam orasi ayri konu

19 mart cokusunu nasil agbale baglayip herkesi inandirdilarsa
    Bu dolarin cokusunu de bu tesvike baglayacaklar yine herkes inanacak
    Halbuki ne agbaaaaal ne tesvik....ky iyi duzuluyor

7. Böyle zamanlarda borsalar için çokça yazdık, döviz piyasası için de kısmetmiş. Hiç bir şekilde panik yapmayın, suya atılan taş gibi dalgalar şeklinde hareket edeceğiz, giderek dalga boyları küçülecek. Yarın muhtemelen 15-16 civarında dengeye geldiğimizi göreceğiz. Ama piyasa bir şekilde ikna olduysa, ikna edilebilirse önümüzdeki bir kaç hafta içinde 13,5 - 14 civarlarına gelebiliriz diye düşünüyorum. Ama daha aşağıları beklemek çok akıl karı olmaz. Bence düşmesinden ziyade, sabitlenmesi, öngörülebilmesi çok daha önemli. Markette pazarda gördüğünüz fiyatların da düşmesini beklemeyin, onlar zaten uzun zaman yansımayan, bekletilen zamlardı.

Bence bu yılı hareketsiz kapatmak, yeni yılda yatırım kararı almak daha akıl karı, en azından ben öyle yapacağım. Bir tek altın ONS'da umutluyum. Onda da Ukrayna-Rusya geriliminin bahane olarak kullanılabileceğini düşünüyorum. O yüzden altın taşımaya devam edeceğim, hatta dolar sabitlenirse-dengelenirse portföyün yarısını altına dönüştürürüm.

8.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    sen insanlar sabah dövizini satmayami gider diyorsun? öyle birşey olacağını sanmıyorum. o zaman gündüz niye açıklamadı?

Sayfa 21/1002 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •