Sayfa 21/548 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. [QUOTE=bayraklı;433969]bialnço kötü geldi...normal[/QUOT
    Bilanço kötü değil geçen yıla göre kar %164 artmış.Ciroda yıllardır ilk defa büyümeye geçmiş.Geçen yılın 88 milyon karı o kadar büyük bir mablağ ki 4 sene kar etmese o kar yetişir.Geçmiş dağıtılmayan karlar 200 milyona yaklaşmış.Artık şirket farklı sektörlere girmeye başlamış.Holding gibi.Kanal d binasını Dgzte.nin.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. [QUOTE=Bist 100;437363]
     Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    bialnço kötü geldi...normal[/QUOT
    Bilanço kötü değil geçen yıla göre kar %164 artmış.Ciroda yıllardır ilk defa büyümeye geçmiş.Geçen yılın 88 milyon karı o kadar büyük bir mablağ ki 4 sene kar etmese o kar yetişir.Geçmiş dağıtılmayan karlar 200 milyona yaklaşmış.Artık şirket farklı sektörlere girmeye başlamış.Holding gibi.Kanal d binasını Dgzte.nin.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    yatırım yapması şirketin hissesine olumlu yansımaz bilançoda.bu yatırımlar karlılığa geçip bilançoya yansırsa eğer o zaman hisseyi olumlu etkiler...borsada bu böyledir.sen istediğin kadar büyük yaıtım ya.ama bilançoya kar olarak yansımadığı sürece sürünür hisse...ilk çeyrek açıkladıgı kar rakamına göre ederi 3-3.2 tl zaten hissenin...mesela celha da iyi geldi bilanço ve yürüdü .

3. Yarım imam dinden eder yarım Dr. Candan eder. Derler bende yarım bilgili yatırımcı paradan eder. Burda yarım yamalak bilgi ile su bulandırılmasın.

Ben lafı ortaya koydum beğenen alsın.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ecesu Yazıyı Oku
    Yarım imam dinden eder yarım Dr. Candan eder. Derler bende yarım bilgili yatırımcı paradan eder. Burda yarım yamalak bilgi ile su bulandırılmasın.

yarım yamalak diye konuştugun şey matemeatik.oda yalan söylemez.hesap ortada hissenin bilanço ederi 3 tl oldugu için yürümüyor.celha bilanço olarak iyi geldiği için bunun çok üzerinde şimdi.konusurken gerçekleri konuşsak kimse zarar görmez.bende hissedeyim.çünkü bı bilançonun yanıltıcı oldugunu düşünüyorum.ama ortada bir gerçek varken görmemek doğru olmaz...

5.  Alıntı Originally Posted by ecesu Yazıyı Oku
    Yarım imam dinden eder yarım Dr. Candan eder. Derler bende yarım bilgili yatırımcı paradan eder. Burda yarım yamalak bilgi ile su bulandırılmasın.

bunun bilgi ile alası yok...ortada rakamlar var.buda bilançoya yansırsa hisse o zaman uzun solujklu yukarı hareket eder.yoksa onu almış buna yatırım yapmış.bunları fiyata yansıtmaz bu borsa.bu borsa kuruldugundan beri böyledir.eleştirmeden önce ne dediğini iyi anlamak ve biraz tecrübe sahibi olmak gerekerir.burada 88 milyon kar geldiğinde yazdıklarım da ortada...o dönemki bilanço ile gitmesi gerekirdi ama yürümedi.yine gider mi gider.ama spekülatif ve sağlıksız yürür...

6. Bundaki sıkıntı ne

7. Bukadar iyi temeli olan hisse niye gitmiyor anlamıyorum. Kiytirik hisseler uctu gitti. Şu ara garanti satıyor is alıyor is satıyor garanti aliyor. Bence kağıdın bir speki var bu baskı ondan. Yoksa bukadar baskı niye. Iki kurumda da toplamda 2 mal fazla lot var. Bu arada yatırım finans ta toplamaya gecti

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tekkeyi bekleyen çorbayi içer.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/548 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •