Sayfa 21/230 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1840 madde; 161 - 168 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

1. dow 25000'i oyalanmadan geçti. Yeni zirveyi Nisan ayında bekliyordum. Bu hızla giderse Mart ayında rekor tazeleyecek gibi duruyor.
    --

survival Guest
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    dow 25000'i oyalanmadan geçti. Yeni zirveyi Nisan ayında bekliyordum. Bu hızla giderse Mart ayında rekor tazeleyecek gibi duruyor.
    --
    DEVİR hocam cok tesekkurler. 70 binden beri hic satmamis Devir takipcileri tahminen nerelerde senetleri yeni sahiplerine versinler

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

survival Guest
    Bugünlerde ewp analizi yapan bazi analistlerin ciddi bir dusus beklentisi var (örnek sidabumi, twitterda gördüm). Bakalim nasil bir yon gorecegiz endekste. Devir hocam son goruslerinizi merak ediyoruz...

Sayın Devir, USDTRY sayımınızı merak etmekteyim.
    Mümkünse paylaşabilir misiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by survival Yazıyı Oku
    Bugünlerde ewp analizi yapan bazi analistlerin ciddi bir dusus beklentisi var (örnek sidabumi, twitterda gördüm). Bakalim nasil bir yon gorecegiz endekste. Devir hocam son goruslerinizi merak ediyoruz...

Dünyaya meteor düşmediği sürece minor ve üzeri dalgaları dışsal faktörler bozamaz. Minute dalga derecesi ise nadiren bozulur. Dow için bir önceki dip 23300 ihlal edilirse Trump ayısının bunu başardığını kabul edeceğiz. Bist sayımlarında da 115000 kritik. Burası aşağı geçilirse portföyün yarısını boşaltırım. Uzun vadeli trendin destinasyonu 200.000 olduğundan sattıklarımı daha fazlasıyla 95000-100000 bölgesinden yerine koymayı planlıyorum.
    Bu öğleden sonra, keza akşam da piyasayı izleyeceğim.
    --

6.  Alıntı Originally Posted by Altaylı Yazıyı Oku
    Sayın Devir, USDTRY sayımınızı merak etmekteyim.
    Mümkünse paylaşabilir misiniz?
    Para çiftlerinde sayım yapmayı sevmem. Yapanı da sevmem !
    --

7. Döviz kurlarının hareketlenmesi beklentim dahilinde değildi. Dolarda 4.60'lara varacak bir sürecin daha ziyade Mayıs gibi başlamasını bekliyordum. Bu beklentim de bugünkü absürd dinamiklerle değil, olması gerektiği gibi DXY ve TNX grafiklerindeki yukarı hareketle olmalıydı. Daha bunlar olmamışken sepet kurun sürekli rekor kırması iyiye işaret değil.
    --

8. Dow pazartesiye kadar yukarı döndü döndü. Aksi halde çarşı karışır.
    --

Sayfa 21/230 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •