Sayfa 21/323 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2584 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Mohikanların Sonuncusu

1. Sayın Mohikan.Nihayet üyelik işlemlerini tamamladım, ve ilk msj yazıyorum.Zahmet olmaz ise YGYO bakabilirmisin . Teşekkürler...

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. selamlar mohikan usta bi tektu analizi alabilirmiyiz

3.  Alıntı Originally Posted by stormm45 Yazıyı Oku
    Sayın Mohikan.Nihayet üyelik işlemlerini tamamladım, ve ilk msj yazıyorum.Zahmet olmaz ise YGYO bakabilirmisin . Teşekkürler...

Sn Stormm,
    Merakimi mazur gorun, uyelik islemleri icin hangi evraklari istediler sizden? Mesajinizdan anladigim, epeyce zaman almis ve sizi baya ugramislar. Halbuki biz bir email adresi ile, 10 sn de uye olmustuk. Burokrasi demek ki forum uyeligine kadar yayildi.
    Vesselam,
    Freesky

4. Sayın Mohikan, öncelikle hoşgeldiniz. Müsait olursanız algyo ve fener bakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler..

5.  Alıntı Originally Posted by freesky Yazıyı Oku
    Sn Stormm,
    Merakimi mazur gorun, uyelik islemleri icin hangi evraklari istediler sizden? Mesajinizdan anladigim, epeyce zaman almis ve sizi baya ugramislar. Halbuki biz bir email adresi ile, 10 sn de uye olmustuk. Burokrasi demek ki forum uyeligine kadar yayildi.
    Vesselam,
    Freesky
    email i yanlış yazmışım.Bir kaç gün bekledikten sonra farkettim ve yeni kullanıcı adıyla dediğiniz gibi kısa sürede halloldu.

6. Sn Mohikan yataş 11 civarı saymistin.11 i geçmede zorlanacak ama çok uzun yolu var demiştiniz.tabi çok iyi bilançoda buna destek oldu şimdi yataş ve kaplamin sayabilirmisiniz.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. netas sormuştuk yakaladık çok şükür
    devamı gelir umarım
    saygılar

8. Dostlar, kendinizi Mohikan`nin yerine koyacak olursaniz isiniz hic bitmez olur... Mohikan cok iyi niyetli. Kabülümdür... Mohikan`nin hayati bu satirlara cevap vermek degil sanirim... Bende bu sayfayi ziyaret edenlerdenim... Iyi de, o kadar cok soru sorulmus ki... Siz olsaniz hangi zamaninizi ayirirdiniz bu kadar soruya cevap verebilmek icin?... Bi soluklanilsa... Cevap beklenilse... Herkes sabirsiz... Borsa beklenenlere cevap vermeyince bu daha da cogaliyor....

Soru ; Size bu kadar cok soru sorulsa ne yapardiniz?

Sayfa 21/323 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •