Sayfa 210/1005 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: Viop LVİ

şort yaptık mı spek yukarı sürüyor.....10015....şort.........

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,674
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şimdi alıcak halimiz yok zaten, genelde akşam pazarı ucuzluğunda alırsam alırım yolunu yapıyorum alsak mı almasak mı deye
    çok çakal tahtacısı
    200 günlüğü kırmış fakat fibodan da döndürmüş

ne yapacağı belli olmaz yarını bekle nacizane ..iğne atarsa şansını denersin

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Beşiktaş 'li olduğumdan 1.34 maliyetli 9 lotu mirasım olarak hesabımda tutuyorum.
    Beşiktaş 'ima yakışır. Yıllardır bedelli yapmadı,kazandırdı.
    Gs nin borsada yillardir yaptığı soygunu tahtası kapanan şirketler bile yapmadı.
    Tam olarak neden memnun olduğunuzu anlamasam da Hayırlısı olsun eğer memnunsanız
    Sonuçta sizin yatırımınız...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,674
    Ozan üstadım fikrini alabilirmiyiz bayram satışı konusunda olurmu olmazmı ?
    zor soru elbette ama bir senaryo üretmişsindir kafanda ..istirham etsek

5. MYK toplantısı muhtemelen şu havada geçecektir. Efendim seçime katılım oranı düşük bundan dolayı kaybettik.
    Örnekleri medya trollerinde görülüyor.
    Gerçekleri biraz konuşacak olan yada kendini başarısız görenin görevden affını istemesi lazım.

Benim Önerim.
    Kitap.
    Surrounded by idiots.
    https://www.amazon.com/Surrounded-Id.../dp/1250179947

İnsan davranışları üzerine yapılan bir araştırma, nüfusun %90'ının dört temel kişilik tipine göre sınıflandırılabileceğini ortaya çıkardı: İyimser, Kötümser, Güvenen ve Kıskanç. Ancak dört türden sonuncusu olan Kıskanç en yaygın olanıdır; diğer gruplarda %20'ye kıyasla %30'dur.

Hiç mantıklı olan tek kişinin sen olduğunu düşündün mü? Veya partnerinizle feci sonuçlar doğuracak şekilde mantık yürütmeye mi çalıştınız? Uzun, başıboş cevaplar sizi delirtiyor mu? Yoksa meslektaşınızın aşındırıcı tavrı sizi yanlış yöne mi sürüklüyor?

Yalnız değilsiniz. Thomas Erikson, "etrafının aptallar tarafından çevrelendiğine" gerçekten inanan, iletişim uzmanı ve çok satan yazar olan son derece başarılı bir girişimciyle yaptığı feci bir toplantının ardından, kendini insanların nasıl işlediğini ve neden belirli türdeki insanlarla bağlantı kurmakta zorlandığımızı anlamaya adadı.

Aptallarla çevrili, dünya çapında 1,5 milyondan fazla kopya satan uluslararası bir fenomendir. Ofis içinde ve dışında iletişim kurduğumuz kişilerin kişiliklerini dört kişilik tipine (Kırmızı, Mavi, Yeşil ve Sarı) göre değerlendirmek için basit ama çığır açan bir yöntem sunar ve bunları nasıl ayarlayabileceğimize dair bilgiler sağlar. konuşma ve bilgi paylaşma şeklimiz.

Erikson kendinizi daha iyi anlamanıza, iletişim ve sosyal becerilerinizi geliştirmenize, anlaşmazlıkları güvenle ele almanıza, patronunuz ve ekibinizle dinamiklerinizi geliştirmenize ve uğraştığınız ve yönettiğiniz insanlardan en iyi verimi almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca vücut diliyle ilgili basit püf noktaları, yazılı iletişimi geliştirme, ne zaman geri çekilmeli, ne zaman ilerlemeli, ne zaman konuşmalı veya susmalı tavsiyelerini paylaşıyor. 'Aha!' ve 'oh hayır!' anlarıyla dolu, Etrafınızdaki Idiots, etrafınızdakileri, hatta şu anda her türlü kavrayışın ötesinde olduğunu düşündüğünüz kişileri bile anlamanıza ve onlarla iletişim kurmanıza yardımcı olacak.

Ve biraz şansla, oradaki aptalın sen olmadığından da emin olabilirsin!
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    çok çakal tahtacısı
    200 günlüğü kırmış fakat fibodan da döndürmüş

ne yapacağı belli olmaz yarını bekle nacizane ..iğne atarsa şansını denersin
    Herif iğneyi kendine çuvaldızını bize batırırsa karışmam bak sonra suyuniçine girince beni suçluyonuz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,674
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herif iğneyi kendine çuvaldızını bize batırırsa karışmam bak sonra suyuniçine girince beni suçluyonuz
    o kağıt benim ilgi alanımda değil ..nedense negatifim o kağıda karşı alentriğimiz tutmuyor
    30 lara gelirse geleceği anlamı da çıkmasın kamyonu dayarım .. bi anda duygularım değişebilür yani .. işte o zaman aşk yaşarız kağıtla

8. Nerede o eksi pala kırmızı barları ekranın altından aşağıya taşırırdı

Sayfa 210/1005 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •