Sayfa 211/437 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3496 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. yeni yıl yeni umutlar BOL şanslar..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Dövizdeki düşüşten sonra ilk defa kur farkı zararı olmayacak son üç ayda

11 üzerinde tutunması önemli olayların arifesinde olduğumuzu çok Net gösteriyor. Uzun bir aradan sonra 3 aylık dönemde ilk kez karını negatif etkileyen kur farkı zararı yerine kur farkı gelir yazacak. Kayıtlı sermaye tavanını da artırmış durumda. Karlılığının 12 aylık dönemde bu olumlu gelişmelerle birlikte 100 milyon seviyesinin üzerine çıkarak 110-120 aralığında bir karla yılı kapatmasını bekliyorum.
    Hal böyleyken denklem ve beklentileri bir kez daha özetlersek:
    Artan kar ile beklentisi ile birlikte fiyatta yukarı gidiş beklentisi. Fiyat yukarılara doğru giderken artan kayıtlı sermaye tavanı yüzde 400 civarında bir beldelli yapmaya olanak tanımakta. Bununla birlikte minimum yüzde 200 bedelli artırım. Belki bunun yanında bir de yüzde 100 bedelsiz açıklayabilir. Bu beklentilerin tamamlanması ile birlikte yapılacak bedelli artırım ile şirket borçluluğunun azaltılması ve karlılığın artışı döngüsü.

Önümüzdeki 3-4 aylık periyot için kendimiZe bir beklenti yumağı oluşturmuş olduk.

Bu beklentiye inanan alır , inanılır bulmayan bulaşmaz bile.

Not: yazılanlar kesinlikle alım satım tavsiyesi değildir. Mevcut döviz ve şirket haberlerinden kendi zihnimizde bir kurgu oluşturduk. Bu tamamıyla kendi düşüncemizdir. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilemeyiz. Sadece sesli düşünmedir. Kesinlikle alım veya satım tavsiyesi olarak algılamyın. Son karar, her Zaman parayı yatıran kişinin kendi kararıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    yeni yıl yeni umutlar BOL şanslar..
    İyi seneler.
    Sayın sulzer sizleri alctl ya da krstl topicinden hatırlıyorum galiba. Yoksa yanılıyormuyum?
    Hiç ilgilendiniz mi alctl ve krstl ile?

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    İyi seneler.
    Sayın sulzer sizleri alctl ya da krstl topicinden hatırlıyorum galiba. Yoksa yanılıyormuyum?
    Hiç ilgilendiniz mi alctl ve krstl ile?
    KRSTL,dan olacak 2013 yılından beri bu hisseye girip çıkarım zaman zaman :bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    KRSTL,dan olacak 2013 yılından beri bu hisseye girip çıkarım zaman zaman :bol şanslar
    Evet krsitalden hatırlıyorum sizleri
    Saygılar.

6. Çok dillenmişti. Buna rağmen iyi gün geçirdi.

Teknik iyi gözüküyor. Temel veriler , pandemi gidişatı dahil lehine. Satış görüşmelerinde de negatif bir haber yok. Bu sefer tamamdır inşallah.
    Beklemeye ve çoğaltmaya devam.
    Sabırla karlılık artışı, sermaye haberi, satış haberi , bir de dövizden gelen ekstra kar şubata kadar iyi bir gidişat vaad ediyor.
    Ama tabi ki son karar yatırımcının kendindedir. Yazılanlar hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi içermemektedir. Yalnızca ilerleyen günlerde beklentilerimiz gerçekleşirse dönüp bakıp seviniriz.

Saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Haydi hayırlısı... Uluun %126 bedelsiz açıklamış...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 211/437 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •