Sayfa 212/263 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon
Arama sonucu : 2102 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yani demek oluyor ki millete 3-5 lot veren halka edilen şirketin asıl lorların sahibi ve akrabaları ile toplam kişi sayısı diyelim.Balya balya Koçanlar sahiplerde, küçük mısır taneleri 3-5 lotçularda. Damlamış ve göl olmuş 7 milyon mısır tanesi. Ytd
     Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    Ortada algi yok ki 1 adet hisse alsa bile borsaya girmis yatirimcidir o kisi.1 adet alan yatirimci degildir 100 adet yatirimcidir diye bir kriter varsa soylede bilelim.
    Hocam anlaşamıyoruz galiba! Bu balya balya kocanlar, sahibi tarafından kocanlardan ayıklanıp piyasaya sürülecek, hani o 20-30 lot mısır tanesi kadar alanlara, bilançoları gelecek süslenecek ve diğer mısir kocanlari ayıklanıp 20-30 lot üzerine toplamaya çalışanlara yavaş yavaş dağıtılacak. Sonra yine bilançolar gelecek haberler akacak daha çok kocan ayiklanacak bir çok mısır tanesi almak isteyenlere verilecek.
    Şirketin sahibinin elinde mısırsız kocanlar kalacak!
    Yoksa şirket niye halka arz etsin ki şirketi, sıcak faizsiz temiz para! Tabi bu durum her şirket için geçerli değil elbette. Mısır Koçanı ile dolaşan sirketler için geçerli. Dürüst sirketlerde vardır.
    7 milyon kumarbaz olmaması dilegimdir, Ve ne kadar parayla ne kadar vadeli kalacağı. Düzenli olarak para girişi yapmaları vs vs
    Algidan kastım ise 7 milyon değil 1 milyonda olsa ne kadar para ile girdiğidir. Ytd

2. Anladim hocam,eyvallah

3.  Alıntı Originally Posted by kenblock Yazıyı Oku
    şirkete kendi hisseleri demek ki ucuz gelmiş
    bist bundan sonra çok gider mi bilmiyorum ama faizin seviyesi çok yükseldi, sağlam hisselerde durmak ta fayda var

4. Umarım belli başlı şirket sahipleri Mısır koçanlarındaki mısırları bitirmeye çalışmıyorlardır piyasa dağıtmak için. Ytd

5. Yeni bir zirve kapanışı, tebrikler şişenin tahtacisina, endeksi yine sirtlamis. Ytd

6. Koskoca yigido, günlerdir endeksi sırtlayan, omuzlayan, yıllarca burada insanları surunduren heybetli ve o süreçlerde şişe cevirmece oynatan, taçsız kral şişenin sayfasında 1 üye 1 ziyaretçi. ytd.

Çok sert hareketler bekleyenimiz herhalde yoktur.. Şöyle 60 tl üstüne oturmayıda hak ediyoruz.. Bu arada stoklarda 3.5 mia civarına dayandı.

8. İş Bankası'nda elektrik üretim şirketinde pay alım hazırlığı
    İş Bankası, Greeneco Enerji Elektrik Üretim A.Ş.'nin Acarsan Makarna Grubu'na ait olan yüzde 50 oranındaki payının devralmak için genel müdürlüğü yetkilendirdi.
    https://m.bloomberght.com/is-bankasi...irligi-2338443
    Ytd

Sayfa 212/263 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •