Sayfa 214/1000 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Ole bi zamanda yazdikki dolarcilara girmis ondan mi acaba bu gerginlik, yarin ovp sonrasi dolara dalinir mi

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu uslup, hiç iyi niyetli olmadığını da gösteriyor.

Bak oğlum ( rahat rahat diyebilirim) ,
    şansını daha fazla zorlama..

Yanlış konuşuyor ve yanlış şeyler söylüyorsun. Doları 1 hafta sonra göreceksin.

Kimsenin doların yükselmesinden nemalandığı falan yok. Aksine tüm ülke ile beraber esaslı kaybediyoruz.

Bunu bile idrak edemiyorsan kendine izin ver, yazma daha iyi.

Bu son seslenişim.

2.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Eseklere takmis bu taniyan var mi esek uzmani

sevgili kaya eşşegin hasını 10 km tanır özellikle 2 ayaklı olanını

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Dün itibariyle tüm kamu kurumlarındaki sosyal tesislerin ve kampların envanterinin acilen incelemeye alındığı iddia ediliyor. Satış hazırlığı yapıldığı belirtiliyor.
    neden satsınlarki, kriz filan yokken

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Siz bunlarin matbu metinlerini bile, imlasi dogru bir sekilde yazacagina inaniyormusunuz, cidden?
    Kendi yazı dilini yazarken bile 7293819191912 tane yanlışını buldum....Ama bu ve bunun gibiler Arapçaya hayrandır....🤣

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Ataturke hayranim, ama tabii onunla yasamadim, her yaotigi seyi de bilmiorum, okudugum bildigim kadar, bana ataturku andimiz ve askerin zorlamasi sevdiremedi.ataturk yasasa ve bana namaz kilma dese kardesinin basortusunu acicaz dese ona da lafimi solerdim. Belki o da vatan haini diye asardi beni bilmiorum, vicdanli insanmiydi deilmiydi. Ama ole bi deha daha gelmedi bence. Ama senin gibi ataturkun altina gizlenen enbesilleri cok iyi tanirim, kendi ne oldugu bellinolmayan ve ezilmis oldugundan buyuk bir insanla kendini tsnimlama ve saygi gormeye calisan dallamalar,

Yazınızı gönderirken lütfen 10 kere daha okuyunuz....Belki anlatmak istediğiniz her neyse daha anlaşılır olacak o zaman...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu son yazdığınızı şirketinize göndermek isterdim , acaba onlar bu yazınızı okuyunca nederdi.. Çok yakışıksız olmuş ..

Şimdi bende işletme mühendisiyim pardon siz gibi yazayım İngilizce işletme mühendisiyim size “yüz yüze beni görseniz ....... öpersiniz elimi “ desem nederdiniz ? O ....... ne acaba ?
    Noktalari gorup kufurleri gormemek nasil bir tarafgirlik, tarafperestlik,..gercekte soleyemiyecegimi burada yazmam, emin olun, ama samimiyet oldugu muddetce her turli airket bilgisi vs de veririm kimlik de aciklarim,

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

7.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Sn varolmayansehir ve sn hakem 2 kiymetli insan. Saolun umidimi arttirdiniz

Hayda ben ne ara hakaret ettim size?

8.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hayda ben ne ara hakaret ettim size?
    Siz de kiymetlisiniz o zaman sn watcher46 bol helalinden kazanciniz olsun

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 214/1000 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •