Sayfa 214/388 ÝlkÝlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,705 - 1,712 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Gelelim epiaþ meselesine,dava kaybedilirse,bu sefer de tersi yapýlarak bilançoda denge saðlanýr.

Alýntý Originally Posted by olimpik forum Yazýyý Oku
    Gelelim epiaþ meselesine,dava kaybedilirse,bu sefer de tersi yapýlarak bilançoda denge saðlanýr.
    tersi yapýlarak ne demek?

Daha önce ne yapýlmýþsa demek.

4.  Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    daha bir gün var ama bu hafta beklentilerimi karþýlamadý.. 18.30 ve 18.66 dirençleri mevcut.. adam olacak çocuk 19.08 ve üzeri..
    walsi çok severim ama borsada favorim samba.. senet dediðin samba yapacak..ancak cante mevcut sýkýþýklýða raðmen hala çayda çýra havasýnda.. dükkaný kapamadým.. ama biraz hafifleyerek, samba yapacak senetlere yöneleceðim..
    kazancýnýz bol ve daim olsun..
    Samba yapacak hisseler hangileri peki Enerjilerde bir patlama olacak ama hangileri,ah bir bilsek. Ama þu atatp almadýkça ucuyor deli oldum þu dönemde zirve retest edecek gibi

5.  Alýntý Originally Posted by olimpik forum Yazýyý Oku
    Daha önce ne yapýlmýþsa demek.
    Anlar gibi yaptý ama anlamadý. Sormaya da korkuyor...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

6. Tahsisli muhabbetine umut verildi sonuç 0. Venezuela geyiðine hayal satýldý sonuç 0 . Olaðanüstü toplantý dendi, sonuç 0 bile deðil Beyler cidden baþka ne kaldi hayal kurulacak, ona göre ekran baþýnda beklemeye deðer bir haber var mý yakýnda, eski zararlarý çýkarmak için hareket gelirse atlamak istiyorum. Ama hareket için endeks ve enerjilerin uçmasý gerekirse ne anlamý kaldý csntenin. Cidden beklediðimiz bir þey var mý yeni yakýnda? Yani sizin tutma sebebiniz çok önce aldiginiz için çok kardasiniz mi yoksa nedir

7. Siz üstatlar daha iyi bilirsiniz, karþýlaþtýrmak ne kadar doðru ama Çates yeni halka arz 45-50 tl fiyatlarda ise , Bu kaðýdýn bu fiyatlarda olmasý doðru deðil diye naçizane düþünüyorum. Bu beklentiyi oluþturmaz mý ? Not: kesinlikle yatýrým tavsiyesi deðildir.

8. Sayýn fenerbahceli

Elle tutulur bir haber, beklenti kalmadý maalesef. Muhtemelen þu mahkeme konusunu birileri içerden haber aldý, almasa þaþardým. Portföyün bir kýsmý ile baþka bir enerji þirketinde pozisyon alýyorum, ufak tefek bir çok hissem var ancak asýl para baðlý olanlar yerinde saymakta hatta bir kýsmýndan (CANTE hariç) zarardayým. Kýsacasý durumumuz ayný sanki. Yabancýlar para getirecek diye umutlanýrken, adamlar sporcularýmýza dahi vize vermemeye baþladýlar. Tam bir rezil dönem...

https://www.haberturk.com/bursa-ulud...i-3647161-spor
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Sayfa 214/388 ÝlkÝlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •