Sayfa 216/385 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Sayın ; ohannesburg

bekleyip göreceğiz karlı işse çorba içirir

2.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    3.ncü Hava limanına 3.500 güvenlik persol alımı yapılacak, tek tedarikçi biz olduğumuza göre ihale haberi ile büyük sıçrama olur mu bilmem, aselsan gibi büyük firmalardan hazılım işi alımı zırhlı araç satış ihalelerinin kazanımıyla kar artar 2018 içinde bu ve buna benzer işlere imza atarsa yatırımcı güvenle taşır, AMA ÖNCELİK GENEL KURUL VE TEMETTÜ HABERİNDE

GÖZÜMÜZ KULAGIMIZ ÜZERİNDE

İlgili haber borsagundem.com sitesinde yayınlandı Orada havaalanı işletmesini alan şirketin. 3500 güvenlik elemanını kendi bünyesinde oluşturacağı bir şirket üzerinden istihdam edeceği belirtiliyor Akguv ile bir bağlantısı veya beklentisi bulunmamaktadır

Saygılarımla
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

Arkadaşlar bir haftadan bu yana güzel bir konsolidasyon var.
    Her gün biri çıkıp piyasaya bakmadan 100-150.000 lot alım yaptığı gibi yabancı kurumlardan da 50-100 arası alım oluyor.

Örneğin dün Ata yatırım 131.000 lot Credit Suisse 50.000 lot alırken bugün YKB 160.000 BGC 25-Credit Suisse 25.000 lot aldı.
    Sadece iki günde 400-500.000 lot blok alındı.

Bu şunu gösteriyor, hisseye ilgi var ve beklenti satın alınıyor.
    Bilanço geçen seneden kötü olmaz ve tahsisliden gelen para ile bilanço daha iyi olacaktır. Kısa vadeli borçların da düşeceğini düşünüyorum.

Genel kurul Nisan/Mayıs gibi olur ve bu sene de geçen günkü kadar olmasa da bir miktar temettü verebilir. Zira büyüme ve kurumsallaşma uğruna temettü endeksinde kalmak isteyeceklerdir.

İhalelere gelince bildiğiniz üzere savunma sanayii ihaleleri oldukça yüklü oluyor ve patron teklif verdik demiş .
    Tek bir ihale de bile yüksek miktarlı iş alabiliriz.

Benim halka açık şirketim olsa tahsili yapıp hisse satsam ve faaliyet alanım dışında büyüme odaklı iki şirket alsam kılı kırk yarardım. Yani Necmettin Şimşek'te bizim gibi etten kemikten ve nefisten ibaret. O'da kazanmak istiyor.

Bizler biraz kızgın ve sabırsızız o ise yol haritasını biliyor. Neden kızgınız? Tahsisli de bizi doğradılar. Neden sabırsızız? Global piyasalarda yılın ikinci yarısında büyük bir fırtına kopacak.

Bakalım pazartesi Ata ve Credit'in aldığı mallar nereye gidecek?

Ben bu hafta 5.900'ün kırılıp 6 üzerine atacağını düşünüyorum.

Yatırım al/sat tavsiyesi değildir.

4. Çalı arkasında izlemeye devam ediyoruz.
    Sayın Hak katkılarınız çok tşk ederim.
    Güvenlik işinden,savunma ve bilişim sektörüne evrilen bir hikâyenin ilk adımlarına şahit olmaktayız.
    Paydaşlara selamlar:)

5. galiba şenlik başlıyor. :)))
    yatırım tavsiyesi değildir. :)))

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    gemi kalkıyor..
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7. aa nefes alabiliyormuş :)
    Daha iyi günler görürüz inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Değerli ortaklar dün 5.900'ü kırarız demiştim:
    Bugün üzerine çıkmışız ve kritik 5.880 üzerinde kapanış yapmışız.
    Her gün birileri 100-150 alıyor tespitim bugünde gerçekleşmiş .
    Bugün ikinci seansta BGC 121.000 lot yatırım ise 105.000 lot almış.
    BGC TEB'e hisse yolladığı gibi geçen aldığı 100.000 yatırım ortaklıklarına gitmişti.
    Yatırım ortaklıklarının dikkatini çekmişse bu güzel bir gelişme.
    Daha da ilginci geçen 50.000 lot mal alan Credit Suisse malı İş Bankasına gönderdi. (iş yatırım değil) orada da 127.000 lot mal oldu.
    Dünkü takasta YKB'nin aldığı 160.000 lot ve BGC 25, Credit 25.000 akibeti yarın belli olacak.

Görünen o hissede konsolidasyon var ve birileri topluyor.

Şimdi bu konsolidasyonun haber akışları ile taçlanması gerekiyor.

Mai ve Tanıtek haberlerini bekliyoruz.

Şirketin güvenlik işine ilişkin önemsediğim yurt dışı projesi Afganistan'tan haber gelebilir.

Şirketimizin 31.07.2017 tarih 2017/21 sayılı yönetim kurulu kararı ile KAP'ta ilan ettiği üzere; büyüme ve katma değer artırıcı sektörlere, pazarlara yönelme vizyonu çerçevesinde, iş geliştirme, ortaklık ve satınalma dahil çeşitli fırsatların araştırılması ve gerektiğinde değerlendirilmesi kararı doğrultusunda 13.12.2017 tarihinde gizlilik anlaşmasını KAP'ta duyurduğumuz projeye ilişkin olarak;

Afganistan Sivil Havacılık Kurumu'nun 4 Uluslararası Havaalanının 3 yıllığına güvenlik hizmetleri alımı uluslararası ihalesi için Kam Group ve Aysun Designing Consultancy Company (%75) ve şirketimiz Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş (%25) olmak üzere proje ortaklığı sözleşmesi imzalanmıştır. 14.12.2017

Şimdilik bu kadar inşallah analizler faydalı oluyordur.

Yatırım al/sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 216/385 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •