Sayfa 216/1004 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,944
    Seçim mitinglerine başlayan AKP Genel Başkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözlerle yüklenerek ''erken seçim'' çağırısı yaptı...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=399208
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,584
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Seçim mitinglerine başlayan AKP Genel Başkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözlerle yüklenerek ''erken seçim'' çağırısı yaptı...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=399208
    Valla der,der,çünkü bu ülkede buna inanacak malçok,aynen Kılıçdaroğlunun Mersin mitinglerine atv'nin sadece 5/1 demesi gibi.

3. 18 taksit world carda sanırım ..herkeste worldcard olmayabiliyor.arti bı tatil orta kalite bir otelde 10-20 bin arası kimin kartinda var o limit ..parası olan zaten o miktar tatillerde taksit kovalamaz ...artı TL cinsinden 18 ay olunca 20 bin TL'lik otel bedava mı oluyor .TL değer kaybetmesi tatil alırken neye faydası oluyor 20bin lik tatil 1.200 TL taksidi 18 ay sonra ufak meblağ gibi geliyor diyemi...i peki bu insanın 18 ay sonra diğer hayati harcamaları Artmayacak mı sadece bu 1.200 mi olacak ? Adam esnafsa 18 ay sonra batmayacagi garantimi özel sektörde çalışıyorsa işten atilmayacagi garantimi aradaki ilişkiyi anlamadım gerçekten ..Vsvs böyle hesap kitapsız harcamalar sebebiyle zaten bu ülke bu hale geldi ..80 milyonun yüzde 70 i sizin gibi düşünüyorsa bu memleket nasıl düzelecek ?

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Ben hala 18 ay taksit uygulayan otellere kafayi taktim

Adamlar odalari TL cinsinden 18 ay taksitle satiyorlar.

Mantiken yaz planlari yapanlarin saldirip kapatmasi lazim bu odalari cunku TL nin onumuzdeki 18 ay boyunca deger kaybetmesi kesin. 18 ay diyoruz yani dile kolay

Ama milletin kapis kapis aldigini gormuyorum hala bir suru otel bu kampanyayi surduruyor benmi bir sey kaciriyorum? Ben buyuk firsat goruyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Valla der,der,çünkü bu ülkede buna inanacak malçok,aynen Kılıçdaroğlunun Mersin mitinglerine atv'nin sadece 5/1 demesi gibi.
    Ilahi agabey))))

Nkolay fx ten dolar islemi yapan varmı.cok agir olduğundan sikayet etmis herkez . özellikle müdahale geldiği saatlerde al sat yapan varmı ona göre bono bozucam

6.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Ben hala 18 ay taksit uygulayan otellere kafayi taktim

Adamlar odalari TL cinsinden 18 ay taksitle satiyorlar.

Mantiken yaz planlari yapanlarin saldirip kapatmasi lazim bu odalari cunku TL nin onumuzdeki 18 ay boyunca deger kaybetmesi kesin. 18 ay diyoruz yani dile kolay

Ama milletin kapis kapis aldigini gormuyorum hala bir suru otel bu kampanyayi surduruyor benmi bir sey kaciriyorum? Ben buyuk firsat goruyorum
    Hangi site?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Ben yurtdisi demedim Turkiyedeki turistik otellerden bahsediyorum

O otellerde zaten dolara endeksli butun fiyatlar

Yani dolar 20 TL olunca adamlarin fiyati ayni kalmiyor 20 TL ye orantili artiriyorlar

jollytur dan bir ornek vereyim

Iki kisi birde cocuk 22-29 temmuz icin bu

https://www.jollytur.com/antalya-ote...ding&Rooms=2-7

18 ay taksit secenegi olmayan yok

Mesela gecesi 100 dolara geliyorsa su anda 18 ay taksitle tahminen 50 dolara yakinsar bu fiyat diye dusunuyorum

Seneye bu turlar piyasada olabileceklermi acaba?
    Tatil alayım derken yolda kalmayın.
    Bir çok orta işletme batar bu gidişle. Sermayeler $ bazlı bitiyor resmen

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    18 taksit world carda sanırım ..herkeste worldcard olmayabiliyor.arti bı tatil orta kalite bir otelde 10-20 bin arası kimin kartinda var o limit ..parası olan zaten o miktar tatillerde taksit kovalamaz ...otel bedava mı oluyor.
    Burada o dediğiniz limitlerin çok üstünde kart limiti olanlar vardır, bu başlığın çulsuzu azdır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 216/1004 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •