Sayfa 217/570 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Arkadaşlar sizler için backqround hocamızdan hisse analizini rica ettim.Saolsun beni kırmadı , sizlerle paylaşmam içinde izin verdi.

Attached Images Attached Images

2. *TLMAN* *DZY*** DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)
    ***TLMAN******DZY*** DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [TLMAN]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    05.02.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

"Trabzon Liman İşletmeciliği*A.Ş.'nin halka arzına ilişkin Kamuyu*Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan*İzahname'nin 27.4. Yatırımcıların karar*verme sürecinde etkili olabilecek*diğer bilgiler başlığı altında yer alan*"Günlük Alım Emri*Taahhüdü" bölümü çerçevesinde Albayrak Turizm Seyahat İnşaat*Ticaret*A.Ş. tarafından 06/02/2018*tarihinde*TLMAN pay alımı yapılmamıştır.
    *
    Trabzon Liman İşletmeciliği*A.Ş.'nin halka arzına ilişkin Kamuyu*Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan*İzahname'nin 27.4. Yatırımcıların karar*verme sürecinde etkili olabilecek*diğer bilgiler başlığı altında yer alan*"Günlük Alım Emri*Taahhüdü" bölümü çerçevesinde Albayrak Turizm Seyahat İnşaat*Ticaret*A.Ş. adına TLMAN pay alım emri girilme süresi sona ermiştir.
    10 iş günü süresince Günlük*Alım Emri Taahhüdü çerçevesinde Albayrak Turizm Seyahat İnşaat*Ticaret*A.Ş. tarafından pay alımı yapılmamıştır."

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/658558

3.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizler için backqround hocamızdan hisse analizini rica ettim.Saolsun beni kırmadı , sizlerle paylaşmam içinde izin verdi.

backqround ustadın ellerine sağlık sağolsun selam söyle kendisine

4. bugun sabah emın oldum benı zaten bı 7 bın tl gecırdıde tumsanda cıkarmıstım sabah 1498 3000 bın lot alıs gırdım verdı sonra bastı asagı satcak adam arıyorlarrrr resmen souyuyorlar

5. ulkenın ne halde oldugu nasıl yonetıldıgı bu hısseden bellı mıllı dendı tvlerde basbakan cıktı konustu sonuc ortada

6. taahut suresıne kadar 1550 ye getrmedı gun bıttıgınde 1550 altına geldı el ınsafffbeeee

7. sayın spesıfık teşekkür ederiz.arkadaşınızın da ellerine sağlık.

8. tlman.jpg

Saatlik Grafik, döneceği yerlerden vereceği tepk belkide çoğu kişinin maliyeti bile olmayacak malesef YTD

Sayfa 217/570 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •