Sayfa 217/1019 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizimki o.ç. üç yıldır evi satıp ev almak için uğraştık 175 bin den bugün 1 milyona geldik. Sorun benim oturabileceğim ev engelli girişi yada asansörü olan çoğunlukla kiralık ev dahi bulamadığımız için hep vazgeçtim pazarlık aşamasında. Çoğu eski asansöre benim tekerlekli sandalye ayakları çıkarmadan sığmıyor. Akülü tekerlekli sandalye hiç sığmaz. O yüzden bundan sonra satsam bile zemin kat olur artık.
    Malesef bizim sitede de asansör darmış. Komşu annesini dışarı çıkaramıyor, asansör geniş olsa tekerlekli sandaye sığacak dedi. Giriş merdivenlerinde de rampa olsa iyi olur.

Yeni ev standartlarında buna dikkat edilmeli. Ben de ev değiştirirsem engelliye uygun mu diye bakacağım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. En son mahkemeye vereceğim yöneticiyi. Eğer o giderse siteye bakım yalıtım yapıldığında sitenin değeri artar o zaman da evsahipleri sitede Suriyeli ye vermez evi. Evimiz 4+1 bu kiralar ile evi oğlan ile paylaşırız bize bir oda varsa yeter. WC banyo ikişer tane bir ilave küçük mutfak yapsam oğlanın misafirleri geldiğinde arayi kapatıp otururuz.

3. Ariston abi Suriyeliler deki temizlik evin duvarlarını suyla yıkamakmis. Yerler parke değil ahır gibi olduğu için yıkıyor. Bizim tavan harita gibi. Kaç kez boyadık.

4. Yavuz kardeş ne vardı ev resmi paylaşacak depresyona soktun beni. Tam 6-7 yıldır sorunlu sitede oturuyorum 6 Suriyeli daire bu arada Suriyeliler dairede aldı bizde.

5. 4K monitor biraz büyük gibi geldi fakat flicker sitesinde slayt show için güzel oldu.

Sevdiğin müzikler arkada kafa dinlemek için güzel bir site.

Otomatik slayt show yapan bir program veya site vardı onu bulamadım, belki gece kafa o kadar çalışmıyor.

Güzellik bakanda mıdır, bakılanda mıdır ona karar veremedim. Güzelliği görebilmek de büyük bir imkan.

Şu ağacın ismi flamboyant şeklindeymiş, gösterişli demekmiş. O kelimeyi araken bu ağaç çıktı, hakikaten havalı bir ağaç.

https://www.flickr.com/photos/91233218@N05/15063636886

google flamboyant search
    https://www.google.com/search?q=flam...h=787&biw=1538
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bugunun değerlendirmesini de yapalım badem sporun kankisi olan QNB nin bankalarda satışı bugunü noktaladı.
    3 gündür zaten pozisyon ayarlaması vardı burada paylaştık ,pazartesi QNB karar verecek oyuna ,
    %20-30 düşüş bekleyenler sallıyor daha doğrusu kuş sitesinden okuduklarını burada atıp tutuyorlar , 1 hafta önce enflasyon rallisi diyenler , paranın gideceği yer yok diyenler şimdi bu düşüşleri yazıyor
    Güven patlaması olmuş.Rus savaşında endeks her yükseldiğinde, sert düşüş için marj yapılıyor dedın.. Rus borsası açılınca, bizede çakacaklar dedın.Ama ralli oldu..Bence farklı düşünceleri küçümseme.. Ha %20 düşüş ben beklerim.. Argümanlarımı da yazdım...sen yine de not al...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
    Tekrar yazayım.. 2.15 dolar ve üzeri her shortta agresif uyarım.. sistem al derse flat...2.35 dolar mümkündür..Sp500 4150 beklerim.. 2.35 dolar üzerini 2022 de beklemem.

Bu öngörüdür.Aralik vadenin short olmasını beklerim

4380 (ekim vade) shortum
    al derse poz
    kapanır.VOB YAPMAYIN...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
    Defalarca yanıldım.Fikir beyan eden yanılabilir
    Bu çok normaldir.Düşüncenin ,argümanı varsa elbette olabilirliği mümkündür.

Sayfa 217/1019 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •