Sayfa 22/672 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    hocam ne yazalim allah askina. Alacagimiz cevap belli. "Duyurmadigimiz bir sey yok, yeni bir sey olursa haber veririz" diyecekler.
    zamanimiza yazik...
    o da doğru

utanma olsa bu hle gelmezdi bu kağıt

2017'nin en kötü kağıdı gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    Bence bu adamlar (artik her kimse), fittirma noktamizin aralik 2016`daki gibi 1.40 - 1.50 bandi oldugunu biliyorlar. O yuzden de tabir-i-caiz ise salam dilimler gibi her gun aci cektire cektire 1.40`a dogru sikistiriyorlar bizi.

Hizli ciktik falan gibi bir sey soz bunun bahanesi olamaz. Hisse bana gore zaten bedava. Ama fiyata bakinca insanin satasi geliyor cunku bugun satsam yarin daha ucuza alabiliyorum. Bu m,antigi kafamiza kazimaya calisiyorlar. Algiyla oynuyorlar. Ha, bu denklem ne kadar daha boyle gider, ne zaman takke duser, kel gorunur, o ayri konu. Bilsem zaten evi satip isgyo alirim...

3.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Bence bu adamlar (artik her kimse), fittirma noktamizin aralik 2016`daki gibi 1.40 - 1.50 bandi oldugunu biliyorlar. O yuzden de tabir-i-caiz ise salam dilimler gibi her gun aci cektire cektire 1.40`a dogru sikistiriyorlar bizi.

Hizli ciktik falan gibi bir sey soz bunun bahanesi olamaz. Hisse bana gore zaten bedava. Ama fiyata bakinca insanin satasi geliyor cunku bugun satsam yarin daha ucuza alabiliyorum. Bu m,antigi kafamiza kazimaya calisiyorlar. Algiyla oynuyorlar. Ha, bu denklem ne kadar daha boyle gider, ne zaman takke duser, kel gorunur, o ayri konu. Bilsem zaten evi satip isgyo alirim...
    Satmam herhalde ama yaza doğru 2'lere yaklaşırsa da şaşırmam. Ya bugün satsam bi sürü temettüden olucam. Ama dediğiniz gibi hergün bir gün önceden ucuz
    En batık kağıt da bile ölmemiş rolü kesersi hisseler. Ki keriz toplarlar. Bunda o da yok batığın batığını oynuyor

4. Gün sonunun 1.54 veya 1.53'ten kapatacağını şimdiden söyleyeyim de... henüz seans açılmadan

5. artık kelimeler kifayetsiz

90 binde 1.55

lanet olsun

6. Bu nasıl oluyor?

Şimdi bugün 1.55'den kağıt alan biri

diyelim 200 bin lot aldı

temettüsünü alacak 15 bin TL. Garanti mi? Garanti.

Sonra da birleşme kararı açıklansa ayrılma hakkını kullanır. 1.55'den ayrılma hakkı var. 18.11 tarihindeki ortalama baz alınırsa. O zaman herkes şimdi bu kağıda asılırdı. Artık matematiğe de aykırı bir iş oldu bu.

Biri beni aydınlatabilir mi? Yanlış mıyım?

7.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Bu nasıl oluyor?

Şimdi bugün 1.55'den kağıt alan biri

diyelim 200 bin lot aldı

temettüsünü alacak 15 bin TL. Garanti mi? Garanti.

Sonra da birleşme kararı açıklansa ayrılma hakkını kullanır. 1.55'den ayrılma hakkı var. 18.11 tarihindeki ortalama baz alınırsa. O zaman herkes şimdi bu kağıda asılırdı. Artık matematiğe de aykırı bir iş oldu bu.

Biri beni aydınlatabilir mi? Yanlış mıyım?
    Temettu dagitilinca hisse fiuatu otomatik 1.47 ler seviyesine düşecek.1.55 te kalmaz ornegin bugun dağıtımolsa

8.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    Temettu dagitilinca hisse fiuatu otomatik 1.47 ler seviyesine düşecek.1.55 te kalmaz ornegin bugun dağıtımolsa
    tamam düşecek ama benim 1.55'den ayrılma hakkım var. birleşmede alır 1.55'den verir giderim kağıt 1.40'lara çömelse de...

Sayfa 22/672 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •