Sayfa 221/337 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

2 yatay band çizdim
    Pembe 12
    Mavi 11
    Hangisinin üstünde hızlanacak bakalım, yükselen üçgen de daralıyor

Çoook acemiyim
    YTD

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hepimiz acemiyiz.

2. 11’in gücü

3.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

11’in gücü

Yani ne olacak şimdi

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Hepimiz acemiyiz.
    Üstad kademe ve pasta atabilirmisin.illa bı asa basacak sonra çıkacak aynı kademeleri iki kez aldırıyor çok zorluyor

5. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yapi kredi bugun kagidi direncine yakin tuttu, 11 ustu kapanis yapamasakta kale duvarinda ikinci defa gedik actik, üçüncuye duvar yikilir.

Bist 1400 uzerinde cok dikkat edilmesi gerekecek arkadaslar kazanmak kadar kazandigini elinde tutabilmekte cok onemli.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku

Yapi kredi bugun kagidi direncine yakin tuttu, 11 ustu kapanis yapamasakta kale duvarinda ikinci defa gedik actik, üçüncuye duvar yikilir.

Bist 1400 uzerinde cok dikkat edilmesi gerekecek arkadaslar kazanmak kadar kazandigini elinde tutabilmekte cok onemli.

Neden 1400 önemli ayrıca 11450 bu haftada geçemedik fakat 10500 desteğinide kirmadik . bugünkü kademelerin alımına bakılırsa 11 üstü kapatmaliydik ama baskı müthiş. 11 geçilmeli artık çok Oyalama sakat olur..

8.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    Neden 1400 önemli ayrıca 11450 bu haftada geçemedik fakat 10500 desteğinide kirmadik . bugünkü kademelerin alımına bakılırsa 11 üstü kapatmaliydik ama baskı müthiş. 11 geçilmeli artık çok Oyalama sakat olur..
    Bist cok şişti yaklasik 1120 seyisinden itibaren araliksiz yukseliyoruz ufakta olsa satislari oldu ama ben bir duzeltme bekliyorum.

Muhtemelen abd den agir yaptirimlar gelmeyecek ve bu arada endeksi 1400 ustune atip mal satacaklar, %10 yakin endekste bi duzeltme bekliyorum bu benim tahminim tabi ona gore pozisyon alicam. Herkes kendi tahmin ve tecrubesine gore hareket etmeli.

Tmpol e gelirsek 2019 yilinda elde ettigi kar bilancoda gecmis yil karlarina tutuyorlar,2020 yilinda da kar edecektir olurda bedelsiz aciklamasa bile surekli kar etmeye devam edebilirse özsermayesi cok iyi olacaktir buda fiyata yansimasi kacinilmaz o kadar yatirim yapildi meyvesi yeni yeni alinmaya basliyor o yuzden ben zarar beklemiyorum onumuzdeki bilancolarda.

Sayfa 221/337 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •