Sayfa 226/560 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 4475 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Ali koç hata üstüne hata yapıyor
    camilli ilk hatası
    aykut hocayı gönderdiğinde cocuyu alması 2. hatası
    şampiyonlar liginden elendiğind ecocuyu göndermemesi 3. hatası
    yıl sonunda futbolu bırakacak olan takımın simgesi volkanı göndermesi 4. hatası
    yapma başkan ne bekliyorduk ne yaptın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cocu nasıl hoca ? Adamın ilk 11’nde oynayan Atıf kadro disi.. İlk 11’deki oynayan adam niye kadro disi olsun ? Cocu bu takımı karıştırıp sonra olmuyor diyerek kendini kovdurtup tazminatla gitme derdinde .
    Haklı olabilirsiniz
    Sözleşme sağlamsa niyeti de bu olabilir
    Volkan dirar zaten oynamıyor aatıf ta rize maçında çok kötüydü
    Bana göre işin içinde başka işler var gibi
    Bekleyelim görelim
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alex’e ayıp edildi de ama Volkan’a benzerini yap .. Çelişkiler hatlar üst üste geliyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alı Koç seçim propagandasında “Vefa” demişti ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

vefa istanbulda bir ilçe imiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alex gittiğinde ne kadar üzüldüysem tepki verdiysem Volkan içinde aynisi geçerlidir . Yıllarını Fenerbahçe’ye adamış birine böyle davranılmaz , oyuncu kötü oynar kadroya almazsın gereğini yaparsın ama o dirar ile ayni torbaya konup kadro dişi bırakılacak birisi değildir . Volkan Demirel Fenerbahçe icin özel biridir benim Fenerbahçeliliğimi temsil eden takımın en eski oyuncusudur ..

benim sahsi gorusum, Cocu bu olaylarin cok disinda.

Cocu sadece futbol ile ilgilenen bir antrenor ve birazda pasif birisi.

yapilan transferlerde bence Cocu pas gecildi ve kendisi disinda futbolcular alindi/satildi.

su anki kadroyu verdiler ve al yonet dediler.

Comilli ve yonetim kurulu tum kararlari aliyor ve uyguluyor. Cocu 'nun tazminati icin kendini attirmaya calisiyor vs gibi seyler bence cok sacma.

Cocu basarili olmaya calisan birisi ancak tam olarak Avrupali kafasi var, bizim bolgeye uymayan bir kafa bu.

adam kalkip futbolcuya kosmayi, mucadele etmeyi, adami kovalamayi ogretmeyecek ki! Bunlar daha futbolcu 12-13 yasindayken ogretilen seyler. adam bunlari gorunce afalladi!

umarim hersey Fenerbahcem icin iyi olur.

Sayfa 226/560 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •