Sayfa 226/1049 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Ne bileyim youtube da müzk dinleyince bahşiş atabilmeliyim mesela. Veya Twitterda RT etmek gibi bahşiş de olmalı. Tıkla 10 kuruş gönder gibi. Sizlerde görebilirsiniz..Bunu kaçırmayalım..Bu çok önemli.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    3. nesil sanal coin

Gücünü yine bitcoin fiyatlamasından alabilir. Bunu da es geçmeyelim..İlkler unutulmaz elbet.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. 1 x = 1 usd olmadan piyasa bir duzene girmez

4.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Mayalanması için biraz dinlenmeye bırakın, şimdi içerseniz ekşi gelir tadı. Tabi şarap olmasına da izin vermemek gerekir, o zamanda günah olur.
    ya hocam su dedim su..erikli su üzüm suyu demedim..çok politik bi cevap oldu.bu arada neblio da çıldırdı..) komodo sırada...mı..?)

5.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    ya hocam su dedim su..erikli su üzüm suyu demedim..çok politik bi cevap oldu.bu arada neblio da çıldırdı..) komodo sırada...mı..?)
    para sayma makinası lazım mı ağa
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Sayın Krokodil, altta ethereum'un son bir yıllık hareketini paylaşıyorum, inceleyin. Sabırlı olanın ne güzel kazandığının güzel bir örneği. İlk dico başlamadan Komodo'dan çok büyük bir hareket beklememek lazım. Atın cüzdanına, 3-5 faizini alın derim. Birkaç ay sonra Neblio'nun geçen haftaki hareketini kalıcı olarak yapacağını umuyorum. Saygılar. https://coinmarketcap.com/currencies...6&end=20180116

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Krokodil, altta ethereum'un son bir yıllık hareketini paylaşıyorum, inceleyin. Sabırlı olanın ne güzel kazandığının güzel bir örneği. İlk dico başlamadan Komodo'dan çok büyük bir hareket beklememek lazım. Atın cüzdanına, 3-5 faizini alın derim. Birkaç ay sonra Neblio'nun geçen haftaki hareketini kalıcı olarak yapacağını umuyorum. Saygılar. https://coinmarketcap.com/currencies...6&end=20180116
    benimkisi latife olsun..zaten ilk başta da dedim neblio ve komodo da sabredip olacakları gözleyeceğim..en kötü ihtimal batma pahasına da olsa bu segmentde de bir tecrübem olur..sağolun varolun...

8. Battik 😊😊😊

Sayfa 226/1049 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •