Sayfa 228/1003 ÝlkÝlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 1,817 - 1,824 arasý.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altý faiz oranlarý) - VIII

1. Burgan Bank Dijital Bankacýlýkta (ON) bir miktar USD ile Dövizden Dönüþümlü Kur Korumalý TL Vadeli Mevduat hesabým var. Vade sonunda Merkez Bankasý kurundan tekrar USD’YE dönmek istiyorum. Banka yetkilileri mobil þubeden benim yapmamý söylüyor.

USD alma iþlemini normal döviz alma menüsünden yapýlacaðýný belirttiler. Bu menüde USD satýþ fiyatlarý yüksek.

Burgan ON’DA Dövizden Dönüþümlü Kur Korumalý TL Vadeli Mevduat açýp vade sonunda USD’YE geçen kimse var mý? Mobil bankacýlýk üzerinden Merkez Bankasý kurundan USD nasýl alýnýyor?

Alýntý Originally Posted by hilmi Yazýyý Oku
    Burgan Bank Dijital Bankacýlýkta (ON) bir miktar USD ile Dövizden Dönüþümlü Kur Korumalý TL Vadeli Mevduat hesabým var. Vade sonunda Merkez Bankasý kurundan tekrar USD’YE dönmek istiyorum. Banka yetkilileri mobil þubeden benim yapmamý söylüyor.

USD alma iþlemini normal döviz alma menüsünden yapýlacaðýný belirttiler. Bu menüde USD satýþ fiyatlarý yüksek.

Burgan ON’DA Dövizden Dönüþümlü Kur Korumalý TL Vadeli Mevduat açýp vade sonunda USD’YE geçen kimse var mý? Mobil bankacýlýk üzerinden Merkez Bankasý kurundan USD nasýl alýnýyor?
    Tavsiyem böyle bir þey yapmaman saat 11 de þubede olman iþi garantiye alman. Saati günü geçirdin mi bir daha dönüþte olmaz
    69 mu yok daha neler. Bu yýl mý? Ýmkansýz.Bozguncular aðzýnýzdan çýkaný kulaðýnýz duyuyor mu?

3.  Alýntý Originally Posted by ayhan53 Yazýyý Oku
    Tavsiyem böyle bir þey yapmaman saat 11 de þubede olman iþi garantiye alman. Saati günü geçirdin mi bir daha dönüþte olmaz
    Katýlýyorum.
    Saat 11.00’de Þubede hazýr bulunun. Yine mobilden yapýlacak derlerse koyun cep telefonununuzu masanýn üzerine. Beraber yapalým diyin.
    Mobilden olmazsa Þubeden yapmalarýnda ýsrar edin. Saat 12.00 geçerse geçmiþ olsun.
    Müþteri temsilcinize yazýlý talimat da verebilirsiniz.

4.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Katýlýyorum.
    Saat 11.00’de Þubede hazýr bulunun. Yine mobilden yapýlacak derlerse koyun cep telefonununuzu masanýn üzerine. Beraber yapalým diyin.
    Mobilden olmazsa Þubeden yapmalarýnda ýsrar edin. Saat 12.00 geçerse geçmiþ olsun.
    Müþteri temsilcinize yazýlý talimat da verebilirsiniz.
    "Müþteri temsilcinize yazýlý talimat" elinizi güçlendirecek en saðlam yol.

Geçmiþ olsun hilmi, sen artýk kümestesin ve kaderin belli.
    Bu KKM zýmbýrtýsýný niye icat ettiler sanýyorsun ? millete sentetik dolar konforu yaþatýp sonra karamanýn oyunu sonra çýkar oyunu diyecekleri en baþtan belliydi. youtube da onlarca videoda bas bas baðýrdýlar dolara dönüþte zararýnýz çok olabilir diye. þu an bilinçli olarak makaslarý açtýlar senin düþtüðün durumu uzun vade sürdürüp herkesi zorunlu tl misafiri yapacaklar.

Dolarý olan adam her zaman dolar tutmalý, nebatinin zihni sinir projelerine güvenip bu yola girenlere dönüþ yolu çok zor artýk. kol kesmeden kol gibi fatura ödemeden dönüþ yolu mümkün deðil. amaçlarý zaten bu kitleye "kitlemekti" onu da baþardýlar sanýrým

Alýntý Originally Posted by hilmi Yazýyý Oku
    Burgan Bank Dijital Bankacýlýkta (ON) bir miktar USD ile Dövizden Dönüþümlü Kur Korumalý TL Vadeli Mevduat hesabým var. Vade sonunda Merkez Bankasý kurundan tekrar USD’YE dönmek istiyorum. Banka yetkilileri mobil þubeden benim yapmamý söylüyor.

6.  Alýntý Originally Posted by virtue Yazýyý Oku
    1 ay önce DDKKM yaptým.

Sadece dolar artýþý bile yüzde 30 luk faizi farkla geçmiþ. Bir de yýllýk yüzde 14 dolar faizi alacaðýz.

Ellerini belli eden ekonomi yönetimi nedeniyle seçime yüzde 99 dolarla giriyorum.

Artýk devalüsyondan baðýmsýz hissediyorum kendimi.

Bir de euro ile ülkeye gelen bir araca yazýldým.

2. tur Seçim öncesi gelirse kaymaklý baklava olur.

Artýk yerel parayý defterden çýkardým.

TC dünyada AÇIK ARA dolara en yüksek FAÝZ veren ülke oldu.
    Hesabýn 1 milyon TL yi kamyonetle taþýma iþine donmesin ...bende de dolar var ddkm 2.5 ay önce girdim ..hiçte yuzde 30 deðil getirisi... hala yüzde 12 bende

7.  Alýntý Originally Posted by r.lucas Yazýyý Oku
    Hesabýn 1 milyon TL yi kamyonetle taþýma iþine donmesin ...bende de dolar var ddkm 2.5 ay önce girdim ..hiçte yuzde 30 deðil getirisi... hala yüzde 12 bende
    Her þeye muhalefet edeceðinize, Ah bir de yazýlaný anlama beceriniz olsa ne güzel olacak.

Ben 3 aylýk demedim.

Bu sizin kendi portföyünüz.

Ben 1 ay önce girdim dedim.

1 ay önce 19.3 dan dolara alarak yüzde 14 DDKKM yapmýþtým.

Þu an Altýnkaynak dolar alýþ 20,35.

20,35/ 19,3 = Sadece 1 ayda yüzde 5.44 kazanç. + yýllýk yüzde 14 dolar faizi...

Ha benim için son 3 ayý düþünsek ilk iki ay da yüzde 28 ile TL mevduattaydý.

Demekki sizden farklý olarak 2 ay da TL faiz almýþým.

Diðer yandan 1 milyon belki bir bavul TL ediyor.

Ancak 1 milyona ev satýlmadýðýna göre 5 milyon için 5 bavul demektir.

TR tarihinde hangi dönemde 2+1 bir ev almak için 5 bavul TL taþýdýn?

Býrak iktidarý savunmayý da biraz gerçekliðe dön derim.

Üstelik paraný TL ye deðil de dolara yatýrarak Kendinle de çeliþiyorsun.
    KESÝNLÝKLE YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.
    Sadece Kendi Düþüncelerimdir. Buna göre iþlem yapmayýnýz.

8. Vakýfbank sanýrým mevduat kotasýný doldurdu internet þubesinde gözüken normal mevduat 34 oranlarýn tümünü kaldýrmýþlar.Kkm oranlarýný 11.00 de görebiliriz onda da düþüþ olmuþtur.

Sayfa 228/1003 ÝlkÝlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •