Sayfa 228/1019 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Viop XLV

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,295
     Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Palamutu takoz kestirip 2 tarafına kırmızı toz bibere buluyorum,zeytin yağına bandırıp kızgın tost makinasında önce 1 tarafını 3-5 dk.sonra diğer tarafını 2 -3 dk.(balığı kurutmadan) suyunda pişiriyorum,Afiyet olsun.
    palamut her türlü gider .O kadar istanbula gelcez dedik geldik şilelyizi dedik.Ama ne pamaut tutmak nasip oldu.ne yemek !
    çıldıracam (tatilim yarıda kaldı 9 gün kalacaktım 5 günde bitti )
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,295
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    hah işte bu o ya ... mistikyedilinin dediği de buydu galiba.... hay Lady Gaga 1 bitcoinnini 100 bin dolar etsin. sağol
    ben aradım bulamadım ama ariston film konusunda çok iyi.
    mistikyedili mi ?
    neyse pislikyedili demediğine şükür lucky

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bugün bir arkadaşım hatırlamak için Omega6 vs önerdi.
    pazartesi bir çiş tahlilinden baktırayım omega6 kaçağı var mı motorda. iyi oldu bu
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Palamutu takoz kestirip 2 tarafına kırmızı toz bibere buluyorum,zeytin yağına bandırıp kızgın tost makinasında önce 1 tarafını 3-5 dk.sonra diğer tarafını 2 -3 dk.(balığı kurutmadan) suyunda pişiriyorum,Afiyet olsun.
    çok çabuk bakteri üreyen bir balık vardı . palamut muydu o . japon suşiciler de çiğ olarak hazırlarken kesser kezmez hemen servis yaparlardı falan. çabuk bakteri üreten bir balık. palamuttu sanırım
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,295
    ne herkes mi ulaşabiliyor ?

mutlaka ya sağlıksızdır ya bir defosu vardır . öyle olmalı !
    en azından ne yapıp edip öyle inandırılmalı.
    yoksa biz nasıl dayarız tahıl gevreğini 10 katı fiyata
    yaz kısım her gramına 1 numara
    10 gramlık poşete koy ki olsun sana 10 numara

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    La o filmde bired pitt'in de kafayı koparıyorlar. püfff. boynuna otomatik hareket eden tel geçiriyorlar yolda. laa o kadar insan var orada birisinin cebinde tırnak makası falan da mı yok herifin boynundaki teli .. yok laa tırnak makası o teli kesemez... ee yakında bi kasap falan da mı yoktu teli kesecek bıçak. neyse olan oldu artık. bired filmde öldü ammma iyi para kaldırmıştır yapımcıdan

7. Şurup şeklinde al günde 10 mg öğlen iç demiş. Faydalandım dedi.

https://www.trendyol.com/minasia/kid...up-p-334529647
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Şurup şeklinde al günde 10 mg öğlen iç demiş. Faydalandım dedi.

https://www.trendyol.com/minasia/kid...up-p-334529647
    6 sı nerde bunun bu omega3

Sayfa 228/1019 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •