Sayfa 23/784 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 177 - 184 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Maxi solucan gübresi üretimi için şirket kuruyorum. LEO ya rakip olacağım, pereleri yedirmem ona.. Aylık 2825 tl maaşla gel benim şirkete CEO ol......
    damizlik solucan gondereyim sana ortak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    damizlik solucan gondereyim sana ortak
    Yuhhhh yani Ortak. Solucanın dişisini, erkeğini nasıl ayırt ediyorsun.... 3 ü 5 liradan 5 i 3 kuruştan verirsen bi 5000 solucan alırım.... CEO maxi solucanların cinsiyetini kontrol etmek saa düşer, kazık yemeyelimde....

Fizyoloji: 3.1- Üreme: solucanlar çift cinsiyetlidir (hermofrodit), ancak üremeleri için birbirleriyle çiftleşmeleri gerekir. Solucanlar ancak özel koza içinde, en uygun şartlarda 5-7 günde bir bıraktıkları yumurtalarla çoğalmaktadırlar.

Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Yuhhhh yani Ortak. Solucanın dişisini, erkeğini nasıl ayırt ediyorsun.... 3 ü 5 liradan 5 i 3 kuruştan verirsen bi 5000 solucan alırım.... CEO maxi solucanların cinsiyetini kontrol etmek saa düşer, kazık yemeyelimde....

Fizyoloji: 3.1- Üreme: solucanlar çift cinsiyetlidir (hermofrodit), ancak üremeleri için birbirleriyle çiftleşmeleri gerekir. Solucanlar ancak özel koza içinde, en uygun şartlarda 5-7 günde bir bıraktıkları yumurtalarla çoğalmaktadırlar.
    cok hizli uruyorlar ortak

1 ayda x2 yapiyorlar sayilarini

TKFEN gibi degiller yani

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    cok hizli uruyorlar ortak

1 ayda x2 yapiyorlar sayilarini

TKFEN gibi degiller yani
    Ortak uygun mekan varsa dök fabrikasyon sistemine yılda 5-10 ton gübre alsan iyi pere eder. Yok ben ugraşamam dersen, akvaryumculara sat fazla solucanları canlı organik balık yemi.... (Akvaryumda çalıştığım için biliyorum, yumurta kartonlarında canlı solucan satardık)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Haydi tekfen 16.80 lere çıkman lazım. 15.79 haftalık başlangıcın 1 lira yükselmelisin en az haftalıkda. Spek efendi basss gaza adamın asabını bozmaaa....

al-sat öneri değildir. kafadan atıyorum, delinin ipiyle kuyuya inen orada galır....

endeks yataya baglayinca yukseliyoruz, endeks biraz basini yukari kaldirsa satis yiyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    https://businesschief.com/sustainabi...*-unicorn-club

6 Pivot Biyo

Değerleme 2 milyar ABD Doları

Merkez Berkeley, Kaliforniya

Sanayi Tarım

Sürdürülebilir gübre girişimi Pivot Bio , Temmuz 2021'de 430 milyon ABD Doları tutarında bir finansman sağladı ve DCVC ve Temasek dahil olmak üzere yatırımcılarla değerlemesini neredeyse 2 milyar ABD Doları'na çıkardı. Bu, toplam öz sermayeyi 600 milyon ABD dolarının üzerine çıkarmaktadır.

Pivot Biyo nedir? 2010 yılında, sentetik azotlu gübreyi çiftçiler için daha sürdürülebilir ve daha güvenli bir araçla değiştirme hırsından doğan agritech girişimi, sadece mısır ve buğdayı sürdürmek için her yıl satılan 60 milyar ABD doları tutarındaki sentetik azotlu gübreyi değiştirmeye odaklanan yıkıcı ürünler yaratıyor. ve pirinç. Tarımla ilgili herkes için adil sonuçlar yaratmak için derin teknoloji çözümlerinin gücünü kullanır. Şimdi üç yıl içinde dördüncü ticari lansmanını gerçekleştiren Pivot Bio , dünya çapında uygun ölçekte sentetik azotlu gübre değişimi gerçekleştiren tek şirkettir.

Biliyor musun…? Şirket, 2021'de gelirini üç katına çıkararak çiftçilere şu anda 1 milyon dönümden fazla tarım arazisinde kullanılan çığır açan bir ürün sağladı.

BENİM CEO MAXİ DE İŞ YOK. 3 SAATTİR GÖREVDE İNSAN PİVOT BİO NUN TÜRKİYE HAKLARINI ALIRDI ŞİMDİYE....

8. Bu ibliste kazanirsam Pivot bio hissesinin halka arzina girerim , bunlardan seref yoksunu olamazlar nasil olsa . Bu saatten sonra hangi firmaya girsem bundan daha duzenbazi olmaz nasil olsa . Bizimkiler utanmasa sirketi kapattik gidioz diyecekler ama ne yaparsin 3 tane gubre fabrikasi arsalar kuleler is makineleri ventureslar polymerler batiramiyorsun istesen de

Sayfa 23/784 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •