Sayfa 23/540 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

Ilk aldığım fiyat 950 son aldığım fiyat 595 gerisini düşün işte...
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

2. Sn deeplara68 değerli katkılarınız için teşekkürler .Amatör bile sayılmayacak kadar yeniyim.Bu hisseye ne zaman ve hangi aralıktan girilir önerinizi alabilir miyim?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
     Alıntı Originally Posted by pars13 Yazıyı Oku
    Sn deeplara68 değerli katkılarınız için teşekkürler .Amatör bile sayılmayacak kadar yeniyim.Bu hisseye ne zaman ve hangi aralıktan girilir önerinizi alabilir miyim?
    bu soruya cevap verebilecek ben kimseyi tanımıyorum.soru şu kısa vedeci misin uzun mu ?
    uzun ve param oldukça alırım diyorsan , sana her fiyat ucuz . kısacıysan her fiyat pahalı( ilginç tarafı bu bütün hisseler için geçerli)
    bu hissenin gördüğü en düşük fiyat 5.80 hatta aldığımız temettüyüde düş 5.60 de, OLUŞMUŞ SAĞLAM BİR GRAFİK YOK, DERİNLİK YOK. ZATEN BUNLARDAN DOLAYI büyük yatırımcılar da giremiyor. piyasanın kendi kuralları vardır, mesela İŞYAT patrondur, malın sahibinden izin almadan giremezsin.
    Kısacası İŞYAT ın gedik e yapacağı işarete bakıyoruz, maalesef.burada dikkatinizi çeksin ŞİRKET , YATIRIM , KAR gibi hiçbir şey yoktur.
    unutmayın her koyun kendi bacağından asılır, asla yatırım tavsiyesi değildir.dikkat edin herzaman ki gibi temkinli olmaya çalışıyorum.

4. Sn deeplara68 verdiğiniz bilgiler için sağolun,umarım katkılarınız devam eder

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Bu akşam yada pazartesi beklediğim haber bu
    2016 YILI GENEL KURUL ÇAĞRISI
    YILI OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ = 0.45 tl nakit temettü dağıtılması.

nisan ayının 7-14 si gibide genel kurul tarihinin olmasını bekliyorum.
    ARKADAŞLAR SİZDEN İSTEĞİM GİDEBİLECEK ARKADAŞLARIN , BU GENEL KURULA GİTMESİ GİTMEDEN ÖNCEDE KENDİ ARACI KURUMUNDAN ELİNDE OLAN LOT MİKTARINI GÖSTEREN BİR YAZI ALMASI, KILLIK yaparak istediğinizi yazılı olarak sormanız, genel kurul tutanağına geçmesi.
    burada sözüm halka arzdan alan arkadaşlara, halka arz da söz vermediler mi ? hissemizin arkasındayız diye , onlar ne yaptı SİZİN arkanıza geçti' yalan mı?' bizim kültürümüzde söz ağızdan çıkandır, sözünü tutmayana ne denir ?..
    şirketi iyi yönetmelerine lafım yok, çok iyiler, ama anlaştıkları İŞYAT = GEDİK şeroları , gidebilen hesabını sorsun, baba oğul mikrofon a konuştukları gibi olsunlar !...
    yapıldığı yer : 1.Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Cad. No:6 Sincan/ANKARA
    Son düzenleme : deeplara68; 17-03-2017 saat: 17:44.

1000 lota 450 tl mi
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
     Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    1000 lota 450 tl mi
    doğrudur fazla çıkarsa ilginç olur.ben fazlasının dağıtılması değil sırf dev mobil trafolar için yeni bir fab. açılmasını isterim.

8. minareyi çalan kılıfını hazırlarmış borsa şirketlerinin patronları yalnız ceplerine çalışırlar acı olan şey güvendiğimiz denetleme kurumları hep patrondan yanalar ??? patronun izni olmadan hiç bir hisse yerinden kıpırdatmazlar ? yaklaşık --8 usd olan halka arz fiyatı ile bugünkü fiyatla karşılaştırdığımızda hisse de yatırdığımız para 36 tl dir vede 2.5 yıllık boşa geçen zaman ??? millet enayiki borsaya gelip yatırım yapıyor ??? unutmayalımki türkiye burası bütün yasalar güçlüden yana ???
    Son düzenleme : bekir_56; 17-03-2017 saat: 22:13.

Sayfa 23/540 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •