Sayfa 234/679 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 5427 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Ama sabah bunun oyuncu olduğunu unutma dedim! Çünkü bize neyi göstermek istiyorsa biz onu görürüz!
    Kadir inanır bile böyle oyunculuk sergileyemez!
    Türkan abla klibi için bekliyorum! Ytd

2. Hırslar kötü diye de ekleyim! Acele etmeye gerek yok, sakin! Ytd

3. Eyvallah spenc hocam yalnız aklımızda bulunsun hafta daha bitmedi ve 1 hafta yetmez üzeri kapatması.
    Ama bugün güzel hareket yapmış.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Eyvallah spenc hocam yalnız aklımızda bulunsun hafta daha bitmedi ve 1 hafta yetmez üzeri kapatması.
    Ama bugün güzel hareket yapmış.
    Evet onu es geçmişim, bugünkü harekete zafer sarhoşluğu yaptı! Hacim ve takas değişimleride önemli olur kanımca.. Uyarın için teşekkürler! Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bugün senin neden açık yaptığını az çok kestirebiliyorum, burada yörük Hc ya yazdım neden açık yaptı diye sanırım kebap için olmasa gerek!
    Muhtemelen yarının habercisi bugünden oluyor diye düşündün! Petkoda hem pastası, hem tüm gün altta kalması yarının habercisi diye şey ettin ama yan geldi galiba!
    Bu yüzden yarın açık mısın diye sormak istedim! Ytd

O kısım biraz karışık spenc hc, aslında ben açık yapmadım vadelide hedge amaçlı şortladım, yani senin anlayacağın olmayan malı satmadım. Elimdeki mali olası düşüşe karşı korumak istedim. O esnada makinaya şort cetonu sallayınca herif bi irkildi noluyoruz demeye kalmadı tahtayı sert bi şekilde yukarı sürdü, bende tepeden bi miktar spotta mal verdim yükü hafiflettim şortumuda kapattım. Biraz vadeli palasına mazut lazımmış, napalım o da nasiplensin dedik haracımızı verdik

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Neyse hocam hep mi kazanıcan arada olur böyle desene. Kazancın daim olur umarım! Ytd

7. Belki ben o cetonu makinaya sallamamış olsaydım bugünkü kapanış 22 altı olurdu.
    22 desteği çok önemli dedim kendimi feda ettim petkocum için, aşk büüüle bişii

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Neyse hocam hep mi kazanıcan arada olur böyle desene. Kazancın daim olur umarım! Ytd
    Ne kazanması spenc hc, herif tam soyguncu
    6 aydır suyuniçindeyiz yahu

Sayfa 234/679 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •