Sayfa 236/487 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 3889 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. pazar değişikliği ilgili çok yorum olmuş. Ben borsadaki en yüksek getirileri ana pazar hisselerinden sağladım. Umarım Bist50 den de çıkar en kısa zamanda)

Hisseye prim yaptıran şey hikayesi, büyümesi ya da karlılığıdır. Hangi pazarda payda olduğu çokta önemli değil..

2. turkcell ile negatif ayrıştık.. turcell kapanış artı telekom eksi bist artı

3.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    turkcell ile negatif ayrıştık.. turcell kapanış artı telekom eksi bist artı
    turkcell ayrışmıştık bugun ayrıştığımız net ortaya çıktı.. Turkcell daha ucuz kaldı, şimdi o gidecek gibi görünüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    turkcell ayrışmıştık bugun ayrıştığımız net ortaya çıktı.. Turkcell daha ucuz kaldı, şimdi o gidecek gibi görünüyor.
    Ben trade amaçlı tcelldeyim
    Ama ttkom dönmek istiyorum acilen

5. Telekomda sızın 50 binlik lotkarı özledi sayın miami
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Türk Telekom şu anda bist içindeki blue chip hisseler içindeki istisnasız en ucuz olanı ! 40 hedefimiz çok makul bir hedef.

tekrar ifade ediyorum dünya savaşı , Türk yunan savaşı, nükleer bir patlama ve olası dünya krizi gibi olağan üstü durumlar olursa teori çöp olur

7. "Türk Telekom olarak Grubumuzun yatırımlarının, stratejik girişimlerinin ve büyüme planlarının finansmanı amacıyla, Credendo (Belçikalı ihracat kredi kuruluşu) sigortası kapsamında, Şirketimiz ile ING Belgium SA/NV (Orijinal Kreditör ve Aracı Banka) arasında 109.876.000 Euro tutarında uzun vadeli bir kredi anlaşması imzalanmıştır. Söz konusu kredinin nihai vadesi Ocak 2032, ortalama vadesi 4,1 yıl, yıllık faiz oranı EURIBOR + %0,3 olup, sigorta primi ve diğer peşin maliyetler dahil toplam maliyeti ise yıllık EURIBOR + %2,78'dir."

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Telekomda sızın 50 binlik lotkarı özledi sayın miami
    tcell = 2 ttkom olunca gelmeyi planliyorum

Sayfa 236/487 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •