Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Cafe Trend&Trade

Hadi dolar yap şu hareketini artık fıtık ettin ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

reis yavaş mhp lidir derken aslında mansura çalışıyor
    ankarada mhp li hiç kimsenin içine sinmiyor haseki
    reisde mansur mhp li diyerek oyları mansura kaydırıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Bir tv. kanalında, Canan Karatay ın , günde 10 Yumurta yenebilir şeklinde açıklamalarda bulunduğunu duydum. Sakın denemeyin. Ben , bu kadar çok yumurta yemenin ne kadar riskli olduğunu bizzat yaşadım. Doğu da görev yaparken , tayinim çıktığı için evdeki yumurtaları kısa zamanda tüketmem gerekiyordu. Sabah , öğle , akşam hep yumurta yedim. 3-5 gin bu şekilde yaptım. Az kalsın ölüyordum. Bir adım dahi atamayacak duruma düştüm.Kalbim sıkıştı.Sonra yumurta yimeyi azaltınca normale döndüm.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bir tv. kanalında, Canan Karatay ın , günde 10 Yumurta yenebilir şeklinde açıklamalarda bulunduğunu duydum. Sakın denemeyin. Ben , bu kadar çok yumurta yemenin ne kadar riskli olduğunu bizzat yaşadım. Doğu da görev yaparken , tayinim çıktığı için evdeki yumurtaları kısa zamanda tüketmem gerekiyordu. Sabah , öğle , akşam hep yumurta yedim. 3-5 gin bu şekilde yaptım. Az kalsın ölüyordum. Bir adım dahi atamayacak duruma düştüm.Kalbim sıkıştı.Sonra yumurta yimeyi azaltınca normale döndüm.
    pek nikinizle uyumlu olmamış hareketiniz fakir fukaraya verseydiniz tüketmek şartmıydı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hele devlet hastaneleri tam bir felaket
    Devlette hasta olursan işin çok zor hele de İstanbul da inanılmaz bir insan yığını var .

Özel dersen tetkik vs dünya para tutuyor iki ucu boklu değnek .

Orta seviye bir özel hastanede sadece muayenehane 150 tl oldu artık yılbaşından sonra daha da artık .

Yatışlı ameliyat ise ceketi bırak git modu oldu olacak artık

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yeseka üyelerinden fetöcü diye atılan içeri alınan görevden alınan yok
    ysk da fetöcü yok
    Evet o faktörden dolayi oyle dedim, ince bir buzdalar bakalim ne olacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan: "Başakşehir'i ben kurdum. Bir taraftan da Rize kurtardı işi, o da yükseliyor."

Erdogan : Erdoğan: "Başakşehir'i kurduğum gibi, onun altına bir de proje takım var. O takım da benim mahalle takımı olarak 14-15 yaşında oynadığım takım. O da Başakşehir'in altyapısını oluşturuyor. Esenler Erokspor... Onlar da ikinci sırada."

Erdoğan : Başakşehir şampiyonluğu yakalarsa, bu da tabii bir devrimdir. Yani illa on binlerin veya milyonların izlediği takımlar değil, demek ki binlerin izlediği takımlar da şampiyon olabiliyormuş. İyi bir yönetim kadrosu var, Abdullah Hoca'yla."

Erdoğan: "Başakşehir maliyeti düşük bir takım. Ama öbür tarafta bakıyorsunuz, milyonlarca dolara takım kuruluyor, netice yok. Şu an maliyet yüzdesi çok düşük olmasına rağmen Başakşehir şampiyon oluyor."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ankarada 100 tl ye kadar düşüyor hastaneler ama tetkik tahlil farkı %200 uyguladıklarından oradan soyuyorla rmilleti

Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •