Sayfa 237/1015 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    dün belirttiğim formasyon devam konuşma biter bankalar ince ince aşağı döner benim graflarda.
    Sindoma reis bozuldu mu bu graf

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    piyasa konuşma bitsinde aşağı verelim havasında dikkatli olmak gerek pıst 100 de dolar bazlı graflarda 2.92 kalın geldi matkap ucu kırılıyor her vuruşunda hilti gerekli( haber )
    walla aynen öyle oldu sindo, daha sık yorum yap forum faydalansın.. ama öyle şurayı kırarsa burayı kırmazsa falan gibi klasik yuvarlak laflar değil, böyle net yorumlar bekliyor ahali

ben yukarı yapar diye bekliyorum dünden beri

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

Tek bir soru 2019 RTE nın Mehmet Şimşek hakkında yaptığı Halk bank konuşmasından sonra orada ne dediğini biliyoruz , peki RTE nin konuşmasından yola çıkarsak böyle ithamda bulunan bir kişi ülkenin ekonomisinin başına nasıl getirildi.
    bu soruyu 2019 da konuşmadan sonra sorsaydım bu kadar net yazabilirmiydin sonuç olarak burası Türkiye her an herşey değişebilir çünkü liyakat ve ülke menfati yerine şahısların menfaatleri üzerine kurulu bir düzen mevcut.
    Sayın Sindoma53 ben biraz değişik bir tipim beni her iki tarafta pek sevmiyor.Ben o gün o konuşma yapıldığında çok büyük talihsiz bir konuşma dedim bir araba dolusu laf yedim. Diyelim mehmet şimşek Halkbankı soydu ee o zaman babacan vardı bunları o göreve kim getirdi? Mesela ben o zaman da bu zamanda Babacanın başarılı bir ekonomist olduğunu düşünmüyorum. Sadece Kemal dervişin kurduğu sistemin kaymağını yedi. Bana göre.

ve HALKB de ne oldu bitti ben gözümle görmedim Allah bilir ama HALKB hissesinde yatırımcı soyuldu.Ben bunu altında imzası olan her kim varsa aşağıdan yukarıya ona fatura ederim. Velhasıl sektörün içinde olunca biraz kim nedir ne değildir biliyorsun.Duruma göre konuşmam ben yani.Yanılırım yanlış konuşurum belki ama aynı durumda bir öyle bir böyle konuşmam.

Şu an eğer Mehmet Şimşek başarısız olursa bu ülkede sonra ne oluru bilen birinin de olduğunu sanmıyorum. Ben borsada yatırım yapmasamda başarılı olmasını dilerdim. Çünkü olamadığı durumu ben Ülkem için aklıma bile getirmek istemiyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

100 endekisi... 895200 üstünde 897100 e kadar biriniz savurun bi hele

şimdi buradan vuracam... savrulacak... al 2000 zarar daha... bekleki gele

tam yerindeyim... 972550

Tepe işaretlemeye geldim.
    Daha gelecek haber var mı boğalar için?
    Notundan-f16'sına hepsi geldi.
    Faiz vs onları da geçtik.
    Daha yeter da.
    Bu son saatlik bar olsun diyerek temenni ediyorum.

şortçular...

eğeremse bugün 100 endeks... 897--897500 e gelir ordan satıcılar yakalarsa... iyi bir maliyetimiz olur

yanlız bugün spotta babalar satış tarafında değil... genelde sabahtan ellerini belli ederlerdi... bugün pusudalarmı bilmiyorum

takipteyiz

8.  Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Tepe işaretlemeye geldim.
    Daha gelecek haber var mı boğalar için?
    Notundan-f16'sına hepsi geldi.
    Faiz vs onları da geçtik.
    Daha yeter da.
    Tamam da sayın Manif dün sosyal medya çoğunluk düşüş beklerken bu iş onlar beklerken olur mu? Hacim az kaldı.

Bu arada F-16 haberinin en çok yarayacağı hisse 3 gündür hiç bir şey yapmadı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 237/1015 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •