Sayfa 238/1030 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Valor kaybin olmaz....pazarda isler...pzt alirsin fasulyeleri...rahat ol...hicbir zaman banka vadeyi hafta sonuna denk getirmez...
    umarım dediğiniz gibi olur.mevduatta tecrübesizim biraz yılların borsacısı olarak

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İnternetten mi yaptınız işlemi. Müşteri temsilcisinin mutlaka uyarması gerekirdi.
    Cuma günü yapılan 32 günlük salıya gelir. arkadaş karıştırdı galiba pazara geliyor diye.

3.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Burgan cuma günü 32 gün bağladım %27 faizle.vade sonu pazar gününe denk gelmiş.sanırım 1 gün valör kaybım olacak.

Cuma günü bağlanan mevduat dönüşü 32 gün sonra SALI gününe denk gelir....
    tekrar dan bir kontrol edin..
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

4. Şekerbank cuma verdiğim yazılı limit artış talimatını halen uygulamamış.bankadan miğdem bulanmaya başladı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Cuma günü yapılan 32 günlük salıya gelir. arkadaş karıştırdı galiba pazara geliyor diye.
    haklısınız, şimdi fark ettim ben 16 ekim yerine 16 eylüle bakmışım kusura bakmayın.gereksiz meşgul ettim.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Arkadaş yeni gelinmiş.....borsaciydim yeni düstüm diyor....yardimci olmamiz lazim....

7.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Arkadaş yeni gelinmiş.....borsaciydim yeni düstüm diyor....yardimci olmamiz lazim....
    Aynen valla 25 yıllık borsacıyı mevduatçı yaptı bu piyasa

Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Burgan cuma günü 32 gün bağladım %27 faizle.vade sonu pazar gününe denk gelmiş.sanırım 1 gün valör kaybım olacak.
    Kesinlikle saliya denk gelir pazara gelmez

Sayfa 238/1030 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •