Sayfa 239/446 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Dostum merhaba. Yüzeyselde olsa izlenimlerim olumlu. Nakit varlık geçen yılın iki katına çıkmış. Cari oran (k.v.borçları karşılama oranı ) çok iyi. Finansman giderinin yüksekliği kötü yansımış ama, kredi borç ve faizlerinin azalması ilk üç aylik bilançodan itibaren olumluya dönecektir. Bunun beklentisi de hisseye olumlu yansıyacak diye düşünüyorum. Beklentinin satın alınması lazım. Ayrıca 32 mly. Geçmis yıllar karı öz kaynaklarda yatıyor. Bunu ya temettü olarak dağıtacak ya da sermayeye ekleyip bedelsiz hisse verecek. Sürpriz gelişmeler olabilir...
    Kardeşim sen bu kansızların temettü ve bedelsiz vereceğini düşünüyormusun bence hata.Adam kendi şirketine perşembe günü bile bile harakiri yaptı ve malı bastı.2 senedir kağıt düştükçe düştü ben patronun iyi niyetli biri olduğunu aklımdan bile geçirmiyorum.İyi niyetli olsa

1. İhaleleri cusan üzerinden alması lazım.
    2.Her haberde gidecek kağıda milyonlarca lotla düşsün diye baskı uygulamaz.
    3.ihale haberlerini ky yi düşündüm diye olacak haberi bile 3 ay saklamaz.
    4.2 sene önce 12.000.000 lotu tahtanın önünü açacam diye satmıştı ama tahtanın durumu ortada.
    5.ky yi düşünüyorsa ihale ve bilanço öncesi içerden haber sızdırmaz.
    6.Bence bütün ihale haberlerinin araştırılması lazım???İhaleler gerçekten alındı mı???
    7.Bu kadar ihaleye rağmen hala nasıl bilanço eksi geliyor???
    8.Finans kanallarına çıkıp 2018 yılı çok kötü geçecek demez.Nedeni belli oldu para çaldı.

Patron bana göre iyi niyetli değil.Hırsızı uzakta aramayalım Patron hırsız.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Son yılların en uzman hızsızlık olayları gerçekleşiyor, neredeyse kendi şirketini soymayan patron kalmadı.
    belliki umudunu bu ülkeden kestiler paraları avrupa ülkelerinde değerlendiriyorlar, bu huylarıda siyasilerden öğrendiler. Tamam çalmayı parayı yurtdışına götürmeyi siyasilerden öğrendiniz ama be salaklar siyasiler milletten çalıp götürüyor, patron salaklarıda bindikleri dalı kesiyor kendi evini yağmalıyor, dışarıda bu kadar tatlı para kazandırmazlar adama. Memleket tepeden ayağa kalitesizleşti hırsızlık arsızlık marifet sayılır oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by Bankacı54 Yazıyı Oku
    Kardeşim sen bu kansızların temettü ve bedelsiz vereceğini düşünüyormusun bence hata.Adam kendi şirketine perşembe günü bile bile harakiri yaptı ve malı bastı.2 senedir kağıt düştükçe düştü ben patronun iyi niyetli biri olduğunu aklımdan bile geçirmiyorum.İyi niyetli olsa

1. İhaleleri cusan üzerinden alması lazım.
    2.Her haberde gidecek kağıda milyonlarca lotla düşsün diye baskı uygulamaz.
    3.ihale haberlerini ky yi düşündüm diye olacak haberi bile 3 ay saklamaz.
    4.2 sene önce 12.000.000 lotu tahtanın önünü açacam diye satmıştı ama tahtanın durumu ortada.
    5.ky yi düşünüyorsa ihale ve bilanço öncesi içerden haber sızdırmaz.
    6.Bence bütün ihale haberlerinin araştırılması lazım???İhaleler gerçekten alındı mı???
    7.Bu kadar ihaleye rağmen hala nasıl bilanço eksi geliyor???
    8.Finans kanallarına çıkıp 2018 yılı çok kötü geçecek demez.Nedeni belli oldu para çaldı.

Patron bana göre iyi niyetli değil.Hırsızı uzakta aramayalım Patron hırsız.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Son yılların en uzman hızsızlık olayları gerçekleşiyor, neredeyse kendi şirketini soymayan patron kalmadı.
    belliki umudunu bu ülkeden kestiler paraları avrupa ülkelerinde değerlendiriyorlar, bu huylarıda siyasilerden öğrendiler. Tamam çalmayı parayı yurtdışına götürmeyi siyasilerden öğrendiniz ama be salaklar siyasiler milletten çalıp götürüyor, patron salaklarıda bindikleri dalı kesiyor kendi evini yağmalıyor, dışarıda bu kadar tatlı para kazandırmazlar adama. Memleket tepeden ayağa kalitesizleşti hırsızlık arsızlık marifet sayılır oldu.
    Ülkede daha kötüsü var. Hırsız var diyeni hapse atıyorlar. Hırsız var diyene başka ülkeye git diyorlar. Tuz kokunca herşey kokar, olan budur ülkede.

4. Cusan uzan ortakları ben şunu çözemedim bu şirket 9 aylık zarar olan 12 milyon lık bilanço yu 5 milyona düşürmemişmi yani zararını azaltmış. Misal Menderes alemin zararı vardı zararınu azalttı tavan gördü nerdese bence iyi olur. Zaten ağababaları önceden biliyordur hepsini merak etmeyin.

Tepkilerde herkes son derece haklı... Bunların dini imanı şerefi namusu para. İzlemeye almak neyi değiştirecek. Bu operasyonu yapanlar belli değilmi? Dağdaki eşkiya ile uğraşan devlet, bu finans eşkiyalarına neden dokunmuyor? Çeksinler bakalım aşağı. Yukarıdan boşalttığını tekrar dolduracak, yine ********liğe devam edecek...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Pazartesi şirketi arayın açık ca sorun patronunuz hırsızı mı diye çünkü her yerde hırsız diye yazılıyor. Ben yarın sabah arayıp soracam ama bence milletin beklediği aksine iyi olacak göreceksiniz

8. ÇUHADAROĞLU METAL'İN 2018 YILI 12 AYLIK KONSOLİDE NET ZARARI 539.082 TL
    9 aylık -11.232,323 şimdi bu şirket karmı etmiş zararmı etmiş
    yav bence zararını azalttığı için kar etmiş demek
    olmazmı benmi yanlış anlıyorum.bu yazanlarmı.

Sayfa 239/446 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •