Sayfa 24/2147 İlkİlk ... 14222324252634741245241024 ... SonSon
Arama sonucu : 17169 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. Sizin mesajınızı görünce anımsadım o nedenle yazdım zaten sayın Cautionary. ��

Alıntı Originally Posted by selymus Yazıyı Oku
    17 gün sonra ilk defa, iki gün ardarda yeşil kapatmış endeksis. 148 maliyetli oradan beri her gün tavan diye bağıran anaforcuları tebrik ederim. donu kurtardılar.

pala kekosu eli çok belli etti. eem e karşı döllar bazlı yüzde 20 fazlamız var, eem in de gelişmişlere karşı yüzde 20. e dxy düşmeye devam ederse bu oranlar daha da artmalı )) ne zaman gelir, glp gibi yauşaklar bilir. çin birkaç gün kapalı, us de pzt... yani meydan çomarlara kaldı. umarım iyice alırlar köy kahvesi seanslarında hafta başı. salıya eksi 69bin gap bekliyorum. xbank ilk hedef 165k. göz göre obo yu da yaparsa kerizin önde gidenidir.

dün 142,9 olmuş hengamede açtığım ekstraların ortalaması. bugün döt korkusudan +1500e yarısını stopladım. onun üzeri artı her binlikte birer atıp üzeri binde koyacağım, 139 tp. sabit lotlarsa devam. şu ortamda şunlar bir aya kar yazmazsa zaten yalarım öyle piyasayı, biz de tombala oynarız.
    buraya uğrayıp yaziyi alintilasaya

Önümüzdeki hafta ,Pazartesi günü ABD'de ,''Başkanlar'ın günü'' tatili var,ÇİN'de ise geçen hafta başlayan ''Çin yeni yılı tatili'' Perşembe gününe kadar devam edecek.Önümüzdeki haftanın gündeminde global piyasalara yön verecek önemde bir veri yok.En önemli gündem maddesi Çarşamba akşamı açıklanacak Fed tutanakları olacak,ayrıca ABD Hazinesinin hafta içinde yapacağı 2,5,7 yıllık tahvil ihalelerinin sonuçları ve bölgesel Fed başkanlarının yapacağı konuşmalar takip edilecek.Bunun dışında açıklanacak veriler içinde Çarşamba günü yayınlanacak ikinci el ev satışları ve
    PMI Composite Flash verileri var.

4. Son aylarda olduğu gibi dowf eşliğinde pozitif bir hava var..dow kapalı ama, yön vermek için dowf yeterli zaten

141.600 lerde bir açılış bekliyorum (2-3 sn sonra işlemler oturduktan sonraki fiyatlar)..142 bin önemli olacak.

5. Deniz bey emtia analiziniz var mı acaba? Altın gümüşten başka petrol bakır doğal gaz falan..

6. Sayın cautionary neden bu kadar kötümsersiniz anlamadım. Yazıları geriye doğru okudum biraz ama tam çıkaramadım..

7.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Sayın cautionary neden bu kadar kötümsersiniz anlamadım. Yazıları geriye doğru okudum biraz ama tam çıkaramadım..
    Çok çeşitli piyasalar için yorum yapıyoruz...Spesifik olarak hangi piyasa için kötümser olduğumu düşünüyorsunuz, onu belirtirseniz onun üzerine konuşabiliriz.

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Son aylarda olduğu gibi dowf eşliğinde pozitif bir hava var..dow kapalı ama, yön vermek için dowf yeterli zaten

141.600 lerde bir açılış bekliyorum (2-3 sn sonra işlemler oturduktan sonraki fiyatlar)..142 bin önemli olacak.
    En yüksek 145.100 görüldü şimdilik...eğer buralarda sürünmeye devam ederse ikinci seans satışlar artabilir...hacim düşük, abd kapalı onun da etkisi var tabii ki....ama bugün özelinde borsa biraz zayıf kaldı sanki.

Sayfa 24/2147 İlkİlk ... 14222324252634741245241024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •