Sayfa 24/86 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 185 - 192 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Yok skrill hesabını kapattip tekrar açabilirsin dediler kredi kartı eklememistim daha .Tekrar Euro olarak açacağım.
    Peki Euro olarak açarsam xm den skrill e gönderirken ne kadar kesinti oluyor.
    Rahatsızlık verdiysen özür dilerim .İlk kez yurtdışı firmayla çalışmadığım için pek bilgi sahibi değilim .
    XM hesabından para çekerken döviz birimi olarak euro seç ve çek. XM kur farkı olarak ne kadar uyguluyor hiç bilmiyorum fakat piyasa ne ise onu uygular diye ediyorum. Para çekimlerinde bütün masrafları üstlenen bir firma sonuçta.

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    17 milyar dolardan bahsetti bakan sanırım 17 milyar forex günlük işlem hacmi için....bunun ky parası olması bana göre imkansız.....vatandaş ay sonunu zor getiriyor etrafımda 1 tane forex hakkında bilgisi olan kimse yok.....bu kadar işlem hacmi oluyorsa bana hiç niye denk gelmedi....ekonomi iyi olsa da vatandaş hep dolar aşağı diyebilse....
    böl 50 kaldıraca...

400 milyo TL civarina denk gelir.

bence kaldiraçli halini söylüyor.

sonuçta 100-110 milyon dolar para vardi tüm TR deki foreks çilerin portu.

3.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    XM hesabından para çekerken döviz birimi olarak euro seç ve çek. XM kur farkı olarak ne kadar uyguluyor hiç bilmiyorum fakat piyasa ne ise onu uygular diye ediyorum. Para çekimlerinde bütün masrafları üstlenen bir firma sonuçta.
    Güzel kardeşim şimdi ben farklı 2 kredi kartı kullandım para yatırırken 2 Side benim adıma . Para çekme emri gönderince hangisine yatacak. Secebiliyormuyuz denemedim kredi kartini secebilecegimiz sayfaya falan mı yönlendiriyor .
    Veya kayıtlı olan kredi kartımı silip istediğimi kullanabileceğim bir ayar falan varmı ben bulamadım ama

4. Yatırdığın kart nosu aynı akrt olsun. Onu hesap özetinden bakıp bulabilirsin kartın. Para çekiminde kredi kartı ile çekerken gerekli yönlendirmeler karşına gelecektir. Kayıtlı olan kartların her ikisinde kullandıysan herheangi birinie o kartla yatırdığın para kadar para çekmen yeterli. Mesela o kartla 300 usd yatırdıysan o karta 300 usd çek diğer karta birşey çekmene gerek olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Yatırdığın kart nosu aynı akrt olsun. Onu hesap özetinden bakıp bulabilirsin kartın. Para çekiminde kredi kartı ile çekerken gerekli yönlendirmeler karşına gelecektir. Kayıtlı olan kartların her ikisinde kullandıysan herheangi birinie o kartla yatırdığın para kadar para çekmen yeterli. Mesela o kartla 300 usd yatırdıysan o karta 300 usd çek diğer karta birşey çekmene gerek olmaz.
    parayı hangi hesaba göndereceğiz hesap numarası nerede yazıyor..

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    parayı hangi hesaba göndereceğiz hesap numarası nerede yazıyor..
    Şirkete para yollamak içinmi? Eğer öyleyse para yatırma kısmından hangi yatırma seçeneğini kullanacaksan onu seç ve yatıracağın tutarı gir. İşlemleri takip et sana orada banka hesap bilgilerini vereceklerdir.

Benim tavsiyem Local bank transfer metodunu kullan. Türkiyedeki bir banka hesabına eft yaparak parayı göndermiş oluyorsun. 3 iş gününde hesabına geçiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Şirkete para yollamak içinmi? Eğer öyleyse para yatırma kısmından hangi yatırma seçeneğini kullanacaksan onu seç ve yatıracağın tutarı gir. İşlemleri takip et sana orada banka hesap bilgilerini vereceklerdir.

Benim tavsiyem Local bank transfer metodunu kullan. Türkiyedeki bir banka hesabına eft yaparak parayı göndermiş oluyorsun. 3 iş gününde hesabına geçiyor.
    evet şirkete para göndermek için

Şunuda yazmak isterim.

O kadar forex şirketi var o kadar forex çalışanı var.
    Burayı okuyan sınırlı kişi.

Bu neyi gösterir ?
    Forex çalışanının forexle alakası yok.
    Şirket ne derse onu yapıyor yani şirket elemanı. O kadar.
    O şirket olmazsa başka biryere cv verecek.

SPK nın lisansladığı elemanlar lisansı kullanmayı öğrenememiş.
    Hani araba ehliyeti var arabanın vitesi nerede bilmiyor.
    Ey spk kendini bir check etme zamanı gelmedi mi sence ?
    Son düzenleme : yeşilsıpa; 25-02-2017 saat: 00:46.

Sayfa 24/86 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •