Sayfa 241/488 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 3902 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Masum ky gelse alsa temettü zamanında (14 den 8) dusurdugunuz gibi 27 den dusurursunuz yaban domuzu sizden üstündür adi ttkom MORUKLARISINIZ

2.  Alıntı Originally Posted by thebest Yazıyı Oku
    Masum ky gelse alsa temettü zamanında (14 den 8) dusurdugunuz gibi 27 den dusurursunuz yaban domuzu sizden üstündür adi ttkom MORUKLARISINIZ
    Masum ky de yükselen hisseye atlamasın. ) Ky'nin doluştuğu hisselerin sonu pek iyi olmuyor.

3. Bugün resmi başvuru yapıldı. Bu defa doğru düzgün bir anlaşma olursa,yapılacak yatırımlar,gelirler net olarak belirlenirse ve anlaşma ttkomu destekler nitelikte olursa bu fiyatımızı misli misli katlar. O zaman 5-10 dolardan satılabilir hale gelir. Zaten amaçta bu yönde. Belki kısmen, belkide yönetimi devredecek şekilde bir satış olacak. Beklentiler bu yönde. 40-50 leri kısa zamanda göreceğimizi düşünüyorum. Benimkisi sadece öngörü. Herkes kendi kararını kendi versin...

4.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Bugün resmi başvuru yapıldı. Bu defa doğru düzgün bir anlaşma olursa,yapılacak yatırımlar,gelirler net olarak belirlenirse ve anlaşma ttkomu destekler nitelikte olursa bu fiyatımızı misli misli katlar. O zaman 5-10 dolardan satılabilir hale gelir. Zaten amaçta bu yönde. Belki kısmen, belkide yönetimi devredecek şekilde bir satış olacak. Beklentiler bu yönde. 40-50 leri kısa zamanda göreceğimizi düşünüyorum. Benimkisi sadece öngörü. Herkes kendi kararını kendi versin...
    Temel analiz olarak çok çok ucuz olduğunu konustuk.

Umarim en güzel karlari almadan satış yapmazsiniz.

Kisa vadede 2.5 kat artinca beni dökmeyi baṣardilar

Tcell ile ttkom değişikliği yapmaktan da vazgectim

Size bol kazançlar

5. son yükselişin yarısını nerdeyse 2 günde verdi...

6. 24 ten ufak bir destek daha. Araplara lüzum kalmadı ben toplayacam yakında tamamını😂😂😂

bu hafta, daha önceki günlük dibi olan 22.18 in az altı 22.08 yakın takıp edilmeli..kırılması halinde 20.76 aktif hale gelebilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Biraz dinle ek gibi.. Endekste bozunca..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 241/488 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •