Sayfa 241/326 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2603 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    bakır faaliyetıne son vermış bilmiyordum
    .

rica ederim olur arada. alüminyum ve kömür var onun yerine onlardan verelim

2. Bunlar hissenin gidişatına KAP ile mi yön veriyor nedir? Önceki günler saçma bir KAP duyurusu ile tahminim üzere düşürdüler. Bugün iyi mal aldılar düşükten. Sonra bir KAP dedikodusu daha... Gerçi okumadım ama bugün KAP ta makinelerin 5 milyon değerlendiğine dair şirket duyurusu dedikodusu dolaşıyor. Hangi şirketin makinesi değerlenmedi ki... Eğer öyleyse bugün çok güzel aldıkları malı yarın 5 milyonluk bir meblağ için servis edip etmeyeceklerine bakacağım. Umarım kısa oyunlarla şirketi rezil etmezler. Ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    GİRESUN - DOĞANKENT 4 C KURŞUN-ÇİNKO-BAKIR PARK TEKNİK ELEKTRİK MAD.TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş. ne diyelim
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Bu nedir....

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    GİRESUN - DOĞANKENT 4 C KURŞUN-ÇİNKO-BAKIR PARK TEKNİK ELEKTRİK MAD.TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş. ne diyelim

Alıntı Originally Posted by ispinoza Yazıyı Oku
    Bu nedir....
    Maden ve petrol işlerinin bu maden sahasındaki süre uzatımı yapmış
    Ama bu bizim sirketmi yoksa isim benzerliği mi bilmiyorum
    Teknik ibaresi bizim şirketin isminde yok
    Sagliklar

6. Merrill Lynch Teyze. Eskiden atari oyunu vardı. Packman.. resmen onu oynamiş bugün..ne varsa yemiş..

7. Prkme H1.saatlik ema(2):6.02 üstünde pozitif seyreder. kisada Boğa/Al yapısı mevcut.. Rally-Base-Rally(Yükseliş-Yatay-Yükseliş). Yatayda 3.tepe-3.dip yaptı.simdi sırada Rally-Yükseliş modu var.. hareket 4.cü tepe ile yatay kanaldan çıkış denemesi gelecektir ..👍
    Y.T.D.(Yatırım Tavsoyesi Değildir.)

8. Bu ne saçma bir düşüş oldu boyle... Lannet kagit Prkme... birşey anlamadım senden... dün alan yabanaci bugün portföy boşaltiyor.. sürekli ters köşe yapmakla meşgul.. bunun yabancisida sahtedir... Prkme patron kağıdı olmaktan öteye gidemiyor.. Kağıtta beklenti var, birtürlü adam olamadi gitti.. kaç yıl önceki fiyatlarda halen ..milleti bıktırdı

Sayfa 241/326 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •