Sayfa 241/315 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2519 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

bugünkü ağırlıklı ortalama 15.81...dün pek alan olduğunu sanmıyorum..
    ağırlıklı ortalama 15.81 i geçmedikçe düzletmeye girebilir...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --insider trading...her zaman yaptıkları...
    Hocam ben SPK yazdım bakalım birşey çıkarmı

Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    hocam ben spk yazdım bakalım birşey çıkarmı
    --hiçbirşey çıkmaz...biz bir şey yaparsak haftalık bültende görürsünüz mealinde bir yazı gelir...

Alıntı Originally Posted by BakiÇınar Yazıyı Oku
    Şirketlere enflasyon düzeltmesine göre hazırlanacak bilançolar nedeniyle ek süre verildi sanırım.
    KARELin bilanço gönderme tarihini bilen var mı?
    Planlanan Nisan sonu, Mayıs başı

Asıl insider trading, son 3 haftadır alanlar olabilir.

12,00 den 14,50 ye gelirken kimse sorgulamıyordu. Bazı kurumlar milyonlarca mal aldılar. Bilanço için mi aldılar sizce?

Kağıt sürünüyor diye ağlayanlar, şimdi insider trading den şikayet ediyorlar. enteresan vesselam

Otomotiv elektroniği de son durum nedir yatırımlar ne durumda üretim başladı mı

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu enflasyon muhasebesinde nasıl etkilenir Karel, Şakir abi bu konuda da bir açıklama yaparsa fena olmaz.
    Bugünkü düşüşü anlamlandıracak bir durum var mı acaba, akşam kötü kap falan gelirse güvenim kalmaz bu şirkete.
    Enflasyon muhasebesinin olumlu etkileyeceği şirketlerin , duran varlıkları kaleminin fazla olanlar ( gerçek değerleme yapılmamış ) , uzun vadeli finansal borcu fazla olanlar olumlu etkilenecekler. Stoklar kaleminde ise stok devir hızı yüksek olanlar nötr devir hızı düşük olanlarNegatif etkilenecekler. Yani en önemli kalemler enflasyon muhasebesini ilgilendiren ; Duran varlıklar, iştirakler dahil, stoklar ve şirketlerin parasal yükümlülükleri ( uzun vadeli borçlar ve alacaklar, uzun vadeli menkul kıymetleri)

8.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesinin olumlu etkileyeceği şirketlerin , duran varlıkları kaleminin fazla olanlar ( gerçek değerleme yapılmamış ) , uzun vadeli finansal borcu fazla olanlar olumlu etkilenecekler. Stoklar kaleminde ise stok devir hızı yüksek olanlar nötr devir hızı düşük olanlarNegatif etkilenecekler. Yani en önemli kalemler enflasyon muhasebesini ilgilendiren ; Duran varlıklar, iştirakler dahil, stoklar ve şirketlerin parasal yükümlülükleri ( uzun vadeli borçlar ve alacaklar, uzun vadeli menkul kıymetleri)
    Az bir zaman kaldı, merakla bekliyoruz.
    Bu arada dünkü iş haberinin karşılığı sadece %2 prim olmamalı, Karel genelde aynı gün değil de sonradan fiyatlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 241/315 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •