Sayfa 242/992 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sezgin Baba ısrarla bu malları şirketin aldığını iddia ediyor twitter hesabında.

Şirket Alsa kap atması lazım, oyak başkasına da alenen aldıramaz, yine de işin içinde olabilir onu her zaman dile getirdik, bunlar çakal diye. Ama çok fazla olumluya bağlamamak lazım, 1500 kere hayal kırıklığı yaşadık, 1501. nin, hayal kırılığı olma ihtimali mi olmama ihtimali mi daha yüksek?

2. Bu arada kimse KAP beklemesin bedelsiz falan gibi, seçimlerde sandık bekleme hikayesine döner, üzülürüz... O söylenti nasıl çıktı, enteresan, biri ya sallıyor dalgasına sonra bakıp kendi ile gurur duyuyor yada bu satışlar olurken birileri cambaza baka yapıyor.

Tam paranoyak olduk.

3. Geri alan alıyor, şişe bugün 1 milyon lot geri alım yapmış...

4. Mittal satıyor ama karşılanıyor ve hisse yükseliyor birileri fiyatın yükselmesini istemediği gibi düşmesinide istemiyor sanki...

5.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Mittal satıyor ama karşılanıyor ve hisse yükseliyor birileri fiyatın yükselmesini istemediği gibi düşmesinide istemiyor sanki...
    Düşmesini istememe sebebi mittalin o fiyattan satmak istememesi olabilir. Malı alacak olan alamayınca yukarı sürmüş olabilir.

Şimdi ne desek boş, bin tane şey olabilir. 1 ay sonra hala yüzümüz güler mi bilinmez... Belki mittalden sonra, bu hisseleri alan sürecek yukarı, millet bak mittal sattı hisse ok gibi gidiyor derken 55'te kafamıza vuracak.

Ne desek boş yani, geçen sene mittal satıyor hisse düşmedi demiştik, başımıza her şey geldi...

430 milyonu tek kurum almıştır umarım...

6. 5.000 lot ekledim 4 günde. Bugün kafa kafayayım, yarın kârı görürsem satarım

7.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    5.000 lot ekledim 4 günde. Bugün kafa kafayayım, yarın kârı görürsem satarım
    10 bin de ben ekledim, sabah satarım akşam -3 den alırım.

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    10 bin de ben ekledim, sabah satarım akşam -3 den alırım.
    İyi yaparsın, biraz da biz tahtacılık oynayalım

Sayfa 242/992 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •