Sayfa 243/485 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

batik65 Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    yahu ne kapi hala. 7 sene once de adam boyle asparagas hikayeyi cekti. ıs bitti fis gitti iste aralik-subat arasi. Hissenin fiyati 8'lerde mi olur gercekten sirket satisi olacak yerde. Her alan basti cikti 6 ay once.
    okuduklarımdan ne çıkaracağımı sizden öğrenecek değilim, okuduğumu anlayabiliyorum bir daha bana cevap yazmayın

10 sayfa once yazilmis seyi okuma zahmeti gostermeyip 5 sayfa yazi yazan birine cevap vermek bizim hatamiz zaten.

Burasi forum. Cevap verilmesini istemiyorsan ya yazmamayi dene, ya da yalan yanlis seyi isitip durarak insanlari yaniltmayi birak.

batik65 Guest
    Ne denir ne söylenir bilemedimki ? bizde adet böyledir gelene önce hoşgeldiniz sonra hayırlı olsun sonra da yanlış bilgi düzeltilir, 1mn. la 2.5 mn.'u okumamış olsaydım zaten o soruyu soramazdım. Bunu nasıl anlamıyor, nasıl okumadığımı çıkarıyorsunuz? bu SOOOOON...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by batik65 Yazıyı Oku
    Ne denir ne söylenir bilemedimki ? bizde adet böyledir gelene önce hoşgeldiniz sonra hayırlı olsun sonra da yanlış bilgi düzeltilir, 1mn. la 2.5 mn.'u okumamış olsaydım zaten o soruyu, soramazdım bunu nasıl anlamıyor okumadığımı çıkarıyorsunuz? bu SOOOOON...
    Abi boşverin. Siz demediniz mi takmayın, sallayın gitsin diye. Bu da öyle işte...

5. Satış haberi beklentisi nerdeyse bi sene olacak gerçekten alıcı olsa hisse xx fiyatlardan işlem görmezmiydi şimdi ekimde adamlar Teknosa gibi satış olmadı diye haber yollarsa hissnin fiyatı ne olur ....

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir hayal ürünüdür

batik65 Guest
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    abi boşverin. Siz demediniz mi takmayın, sallayın gitsin diye. Bu da öyle işte...
    Haklısınız üstad, yalnız hisseyi gerçekten beğendim, biraz merada yağmur suyuna bırakılmış meyve ağacı gibi duruyor, sulamak gerek yeni dallar ve bol meyveler vermesi için

batik65 Guest
     Alıntı Originally Posted by nabız Yazıyı Oku
    satış haberi beklentisi nerdeyse bi sene olacak gerçekten alıcı olsa hisse xx fiyatlardan işlem görmezmiydi şimdi ekimde adamlar teknosa gibi satış olmadı diye haber yollarsa hissnin fiyatı ne olur ....

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir hayal ürünüdür
    Şimdilik olmadı haberini göndermişler zaten, yeni bir gelişme olursada bilgilendireceğiz diyorlar, bu bildirimlerin belli bir süresi var o süre içinde yeni bir şey olmazsa gene aynı şeyi söylemek zorundalar, yada artık satmaktan vazgeçtik biz yolumuza böyle devam edcez derler, firmanın mali durumu zaten iyi fazla bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, Fiyatda bildirimle beraber zirve yapmış, piyasa kötüleşince de aldığını geri vermiş fazlasıyla,bu temel veriler le hisse ucuz zaten...ytd
    Son düzenleme : batik65; 30-08-2018 saat: 22:35.

8. Yeni gelenler eskileri yok saymayı seviyor. Eskileri iyi bilirim, yenileri yavaş yavaş taşıyacağız. Satış hikayesi sıcak değil, hatta gayet uzak, sıcak olsa zaten bu fiyatlara alıp satamazdınız. Yeni gelenlerin umutlu olması güzel de çok da gazlamamak lazım milleti, ben açıkçası döviz pozisyonu ve ilerde buna eklenecek faaliyet karı için bu hissedeyim. Ama son iki günde ben geldim nidaları acaba birilerinin kucağına mal mı bırakıyor korkusu yaratmadı değil.

Sayfa 243/485 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •