Sayfa 244/367 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    Bu hükümet enerkenhaziran 2023 e kadar iş başında boş hayal kurma. A yrıca zibidi muharrem YSKnın önünde yatacağım dedi ben bekledim kendisi gelmedi bi daha ki seçime benden nah oy alır.Televizyonda paşa görse pa, pa, pa şa, şa, şa, çok yaşa diye tezahürata başlayan ve esas duruşa geçenzihniyetin evaneleri Erdoğanın askeri vesayeti kaldırmasıyla apolet sökmeye kalktı. Zibidi kılıklıya bak sen.
    Bugünkü hükümet de 2019 Kasım'ına kadar iş başındaydı ama sandık önümüze geldi. Merak etmeyin, 2023'ten önce tekrar sandığa gideceğiz.

Hükümet ve yandaşlar zaferlerinden emin değiller, önlerinde zor günler olduğunun farkındalar ve o yüzden çok sinirliler.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2. Borsa da beklentim

Öncelikle bist30 da 100-105 arası bir değer

Sonrasında da , bir sonraki seçimlere kadar 7 cent

Dolari 5-5.5 arası alsam 350-400 bin arası bir yerler

BİR SONRAKİ SECİMLERE KADAR

Hadi yine iyisiniz

hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bir sonraki seçimlerde bu topik hala açık kalırsa alıntılar koyarım

Kapanirsa da , ekran görüntüsünü aldım yine koyarım

Yani her sekil koyarım

Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Bir sonraki seçimlerde bu topik hala açık kalırsa alıntılar koyarım

Kapanirsa da , ekran görüntüsünü aldım yine koyarım

Yani her sekil koyarım
    aywa firarda

vipr abem,
    bul bağla getir onu,
    bi ağız tadıyla takılamıyoruz. analez şeyhimize.
    kuzu gibi tatile mi çıktı bea?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5. Devlet Osmanlı'nın fetret devrinden beri ilk defa bu kadar aciz düşürülmüştür herhalde.

İktidarın ortağı parti liderinin, seçimlerden önce hapiste ziyartet ettiği mafya lideri, yayınladığı bir basın bildirisiyle İçişleri bakanı ve Cumhurbaşkanı'na hakaret ve tehditler yağdırmış.

http://www.makalegundem.com/genel/al...dari-da-fazla/

Başlıkta hamasetle 2023, 2053, 2071 hesaplarıı yapanlara ithaf olunur.
    Winter is coming...

Forumlarda feto'nun ve pkk'nın psikolojik harekatla görevli nöbetçileri mi vaa?

Karanlık, kasvetli, rakama dayanmayan yorumlar gırla gidiyoooo.

aywaaaa !
    senin analezler sütten çıkmış ak kaşık imiş bea!

Bilemedik kıymatını.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

7. Forumlarda feto'nun ve pkk'nın psikolojik harekatla görevli nöbetçileri mi vaa?
    Muthiş analez...Tebriq ediyorum abi...Ohal de kalkacak, af da cikacak, borsaya para da girecek...

Ben tatildeyim abi...Cok yorulmusum be ya...Yerel secimlerden once gelirin anca, olmez de kalirsak gorusuruz gari...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

8. - İktidarın ortağı Devlet Bahçeli'nin mafya lideri Alaattin Çakıcı'yı ziyareti.

- İktidar ortağı Devlet Bahçeli'nin seçimlerden önce "af çıkmalı yoksa isyanlar çıkabilir" içerikli demeç vermesi.

- Seçimlerde AKP'nin MHP'siz iktidar olamayacağının anlaşılmasından sonra mafya lideri Alaaddin Çakıcı'nın yayınladığı bildiriyle İçişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanı'nı hedef alarak "haddimizi bilin" demesi.

gibi gelişmelerin çok kritik olduğunu yazıyorum. İki dolaylı cevap geliyor, belirttiğim bu gelişmelerden rahatsız olmamışlar ama benim bu gelişmeleri dile getirmem "feto" ve "pkk" faaliyeti olmuş. Üstelik af da çıkacak diyerek mafya liderine destek atmaktan da utanmıyor birisi.

Analiziniz eksik olmuş, oldu olacak hapisten çıkaracakları mafya liderinin içişleri bakanı yapılması gerektiğini de yazın. Siz bunları yaptıktan sonra memleketin batması için ne fetoya ne de pkk'ya gerek var. Memleketin am.na koymuşsunuz zaten.
    Winter is coming...

Sayfa 244/367 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •