Sayfa 245/346 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. satış iptal tamda bu karaktersizlere yakışır cinsten işler. Var bu işte bir iş spkya yazın arkadaşlar tv dahil her yerde dillendirip sonrada alçakça bilanço öncesi böyle bir kap tv de sermaye ile alakalı art niyetli açıklamalar artık karar sizin vicdanınızda

2. Daha öncede çok oldu bu halka açık paylar üzerinde etki etmek amaçlı yapılan açıklamalar yeniler de öğrenmiş oldu artık nasıl bir tahtada olduklarını hepinize iyi tatiller

3. bugün oluşan hacime bakın gelen habere bakın şirket spek bir, tek amaçları var gidin diyorlar hepsi o kadar satılsa öz kaynak iyi olurdu satılmadı zaten potansiyel bedelsiz tahtasıydı değişen bir şey yok en fazla başladığı yere döner.

4. Yönetim öyle bir taşınmazı yedirmezdi zaten 20 m dolara halka açık hisselere şirket eliyle nasıl tezgah kurulur tamda böyle

5. Satıldı haberi 2 ay önce çıktı. Şu an satsa daha pahalıya satar.
    Zaten satış haberinden sonra çıksa bile ! geri eski fiyatına dönmüştü.
    Kpss olayı gibi bugün %8,9 çık son dakika nerdeyse eksiye gidecekti. Birileri istifa etmeli. Reklamlarda temiz dünya imajı veriyosun ama Temiz bir şirket değilsiniz.

6. Hayırlısı diyelim arkadaşlar Çimsa da da olmuştu aynısı fakat daha sonra başka bir alıcıyla anlaşmışlardı neden iptal ettiklerini yada kimin ettiğini iyi bilmek gerekir daha detaylı bir açıklama yaparlar mı bilmiyorum fakat eğer bı anlaşmayı kendileri vazgeçtiyse daha iyi bir alıcı olabilir
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Hayırlısı diyelim arkadaşlar Çimsa da da olmuştu aynısı fakat daha sonra başka bir alıcıyla anlaşmışlardı neden iptal ettiklerini yada kimin ettiğini iyi bilmek gerekir daha detaylı bir açıklama yaparlar mı bilmiyorum fakat eğer bı anlaşmayı kendileri vazgeçtiyse daha iyi bir alıcı olabilir
    Ytd
    Sn eliot iyi niyetli düşünceniz hep var olsun en son koleksiyon mobilyada aynı olayı yaşadım şunu da belirmek isterim bugün tahtaya birileri yüklü girmiş de olabilir onları dökmek için atılmış bir kap gibi geldi bana sonuçta spikle istişareli çalışıyorlar yabancı istemiyorlar
    Son olarak satış bilançoda yok ise ki görünen o nasıl bir bilanço söz konusu olabilirki bu kadar uzun sürdü gönderilmesi yarımlıklar hep geç gelirde bir şişe kadar ağır bir hesap içinde olamadıklarını düşünce nerden tutsak elimizde kalıyor.

8. Cuma günü Cuma vakti meydanı boş buldular at koşturdular işte bilanço saat 21:00 kadar gelmezse bu haberle yıkıp bilançoyla kaldırılar artık tahtayı.

Sayfa 245/346 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •