Sayfa 245/1003 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    viop akşam seansında normal seans kapanışına göre endekse 0.50% civarı bir satış var.
    Neredeyse yarısını toparladı. % 0.25'lere düştü eksi. Ben şahsen piyasada hala, olumsuzluklara minik, olumlu haberlere yüksek tepkiler vermemizden, son 3-4 günlük hareketten önceki kanal konsolidasyonunda her kademeye alıcı gelmesinden, viop long takasın gücünden, yıl sonuna kadar alıcılı olmaya devam edeceğimizi düşünüyorum. Tepe oluşumlarında görülen klasik yüksek hacim henüz gelmedi. Biraz daha, %5-6 civarı 180 dolarlara kadar daha yolumuz var bence endekste . Bir sektör var ( iletişim/tcell-ttkom) bist30'da ucuz kalan bankacılık dışında ağırlığı yüksek, yabancının çıktığı . Önümüzdeki günlerde yılı kapatırken itkiyi onlar yapacak kanımca.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Benim ismimi alırsa katılırım özel fona
    Sn Admustafa ve sn yuji bu sayfaların hakiki üstatlarıdır. Emekleri çoktur.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılmakta sorun yok sn. trust06 sorun fonu kavga etmeden yönetmek

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Katılmakta sorun yok sn. trust06 sorun fonu kavga etmeden yönetmek
    Hocam adınızı çok duyduk, bu fonların portföy tabloları konusundaki katkılarınızdan ve emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz.
    Son düzenleme : hellistheothers; 10-12-2020 saat: 23:12.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam adınızı çok duyduk, bu fonların portföy tabloları konusundaki katkılarından ve emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz.
    Tablo konusunda az çok birçok kişinin katkısı oldu bende elimden geldiğince katkı sundum. Şu an Sn.Blackmirror gayet güzel devam ettiriyor. Sizde değerli paylaşımlarınızla konuya çok büyük katkı sağlıyorsunuz gördüğüm kadarıyla teşekkürler paylaşımlarınız için.

5. Rbh + 0.37

Albrk hissesi kurtarmış sanırım bugün, bu ay oranı yükseltmişlerdi.

6.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Olmadı üstat denedim...aslında satarken 100 ve katları diyor
    Borsada bu tür paylar satılıyordu. Şimdi var mı bilmiyorum. Fon için de en iyisi bir aracı kuruma sormak. Mutlaka bir çözümü vardır.

7. suc 0.09
    oph 0.40

8.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Ayı piyasasına girdiğimizi nasıl anlarız? Geçmişte mesela ayı piyasasına iten borsayı ne oldu? Teşekkürler.
    Bunun kesin bir cevabı yok. Olsa millet köşeyi zahmetsizce döner. Ama şöyle bir durum olabilir. Borsa örneğin iki hafta, bir ay yukarı yönlü hareket bir türlü edemez. Para girişi durmuştur. Bunlar işaret kabul edilebilir. Bir sabah herhangi bir şey bahane edilerek malı basarlar. Siz geçici bir satış diye düşünür pozisyonunuzu korursunuz. Ama ertesi gün, bir ertesi günü satış devam eder. amatör yatırıcılar nasıl olsa çıkar diye bekler. Fakat profesyonelce düşünen yatırımcılar borsada " kol kesmek " tabir edilen hisse satışını zararına yaparlar. Burada kabul edilebilinir zarar en fazla %5 ila 10 arası olabilir. İşte borsa ayı piyasasına böylece girmiş olur.

Sayfa 245/1003 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •