Sayfa 247/406 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Eregl'de trend başladı, en son Kcaer ile aynı fiyatlardaydı şimdi 6.5 lira fark attı, bizim tahtada en büyük sıkıntı istikrarsızlık, haberlerle yükselip sonra da bir şey olmamış gibi geri geliyor maalesef, üstüne koyarak gitmiyor bir türlü.
    düzeltmesini bitirdikten sonra olası alış tepkisinin güçlü olacağını o vakit de ereğliyi kalıcı olarak geçme ihtimali olacağını düşünüyorum...kocaerin beklentileri çok daha güçlüdür...suudi arabistan ve jes ile ilgili gelebilecek her haber bizi heyecanlandıracaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    düzeltmesini bitirdikten sonra olası alış tepkisinin güçlü olacağını o vakit de ereğliyi kalıcı olarak geçme ihtimali olacağını düşünüyorum...kocaerin beklentileri çok daha güçlüdür...suudi arabistan ve jes ile ilgili gelebilecek her haber bizi heyecanlandıracaktır...
    İhracat tarafı çok güçlü, katma değerli ürünler pastasından daha büyük paylar almak için büyük yatırımlar yapıyor, bir diğer önemli sektör olan enerjiye de hem Ges hem de Jes projelerine büyük yatırımları var, Mart-Nisan gibi daha iyi yerlerde olacağımızı düşünüyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Teknik olarak herkes 36-37 civarını bekliyor. Yüzde 8-10 daha mi düşeceğiz yani endeks uçarken

4. https://youtu.be/ITSr-32J2mI?feature=shared
    Yüksek takipli bir üstad Kocaer hissemiz yorumlamış..geçmişte bu hisse çok konuşulacak demiştim..şimdiden başladılar...ileride daha çok üstad bu hissemizi dile getirecektir... Suudi Arabistan ve jes ile ilgili bir iki kap haberi bize gündem yapar ..ama asıl coşku 2025 yılında...o vakit roketciler gelecek..

5. Kocaerde 2024 yılı temel ve teknikci ustadlarin yılı olacak..2025 yılı ise borsadan fazla anlamayan fuzecilerin yılı olacak...ama uzun vade de sabretmesini bilen bu iki grup da kazanmaya devam edecek..kayıp edenler ise malının kıymetini bilmeyen sabırsız kisacilar ve corbacilar olacaktır..

6. Sabretmesini bilen üstadlar da fuzeciler de neden kazanacak diyorum ???
    Çünkü jes bittikten sonra bu sefer de tarım..gıda...gemi söküm işleri..liman işleri...gibi beklentiler gündeme gelecek..bu şirket karlılığı ile çok da iyi bir temettü şirketi olma yolunda..
    Bu hissede uzuncu olup da kayıp eden kimseler olmayacak..tabi zaman zaman her hissede olduğu gibi kocaerde de düzeltmeler olacaktır...o sırada hisse adetini artirabileni ben tebrik etmek isterim..

7. Aliağa da limanı olmayan çok az şirket var..benim hatırladığım bir kaç şirket vardı ama ben yinede net olması için Google amcaya sordum..
    çıkan sonuç şudur: Tüpraş, gemi söküm tesisleri, Total ve Ege Gaz iskeleleri Aliağa Körfezi'nde bulunurken, Petkim, Nemport, Ege Gübre, İDÇ, Batıçim, Ege Çelik ve Habaş iskeleleri ise Nemrut Koyu'nda yer

Dikkat edilirse gemi söküm tesisleri Aliağa körfezinde çok bulunuyor...çelik sektorunden de limanları olanlar var ..
    Galiba bir kaç yıl içinde kocaerin de bir limanı olacak görünüyor...
    Bu liman ile ihracatı çok artar...iş kapasitesi de artar ve aynı zamanda başka şirketlere de hizmet ederek büyük paralar kazanabilir..

8. Geçen hafta endeks rekor tazeledi Kcaer %3 eksi kapattı, düzeltme bittiyse buaralarda oyalanmamalı artık.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 247/406 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •