Sayfa 248/388 ÝlkÝlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,977 - 1,984 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Uzun zaman sonra an itibariyle! endeksten pozitif. Odas sayesinde mi bilmem. Ama 21.8 üzeri olmadan çok da almaya niyetim yok. Hayýrlýsý. Umarým yaniliriz. Temmuzu kýstas alsak bile emekli maaþlarý bile temmuzda ve þimdi iki zam aldý bu hala ayný ;)

ben, malsýz çulsuz..... o, “Ne yardan, ne serden? ”

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Investing Türkiye ����
    @InvestingTR
    ·
    8d
    Türkiye ile Venezuela petrol, doðal gaz ve madencilik alanlarýnda iki ayrý mutabakat zaptý imzaladý
    Kaynak: tr.investing.com

4. 2 Aralýk + 60 gün = 2 Þubat Cuma...

Bakalým ne olacak...
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

5. Cante borçlarýný adý ve nedeni bilinmeyen bir sebeple sýfýrladý. Nakit akýmýndan gelen para ile güneþ/rüzgar yatýrýmý yapacaðým deseydi hisse fiyatý çok daha yükseklerde olurdu...

Orada bir yerlerde kuyu iþleteceðiz diyor. Tam peri masalý. Ben üç kuruþ paramý bu peri masalýna koyuyorum...

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    1-26 ocak arasý PTF
    2023 de 3400
    2024 de 1961..........düþüþ=%73

dolar bazýnda 18.1 cent ten 6.5 cente düþmüþ; dolar bazýnda %178 düþmüþ...
    5 günde 1961 den 1943 ortlamaya düþtü...ocak ayý bitti, karakýþta bile fiyatlar düþük..böyle gider ise, 2 çeyrekte çok daha düþer...

7. Zorla mý aldýrdýlar sana?

5 günde 1961 den 1943 ortlamaya düþtü...ocak ayý bitti, karakýþta bile fiyatlar düþük..böyle gider ise, 2 çeyrekte çok daha düþer...

--adam olacak çocuk, kakasýndan belli olur demiþ, atalarýmýz...

--adam olacak þirket, internet sitesinden belli olur...http://multiserviciostomlam.com/

......bunlarýn, kapsamlý bir petrol tecrübesi olmayan, sermayesi, teknolojisi, ekipmaný ve herhangi bir önemli insan kaynaðý olmayan, evrak çantasý þirketleri olduklarý............ demiþti þair.

https://petroleumag.com/gran-quincal...re-para-pdvsa/
    --aradan 8 gün geçti hiç mi haber deðeri yok...

--sitede hiç kimsenin adý saný yok, sahibi kim-kimler?, kurumsal mail adresi bile yok...

--petrol üretimi-çýkarýmý ile ilgili en ufak bir emare dahi yok...
    --adam olacak þirket internet sitesinden belli olur demiþ atalarýmýz...

--iki ay geçti, en ufak bir deðiþiklik yok, TÜRKÝYE nin kendi kulvarýnda en büyük termik santrali þirketlerinden biri % 60 ný alýyor, haber bile olmuyor...

Sayfa 248/388 ÝlkÝlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •